Galatasaray Fenerbahçe'ye göre daha iyi oynuyor?

Galatasaray Fenerbahçe'ye göre daha iyi oynuyor fakat Fenerbahçe 8 puan önde. Sizce Galatasaray bu sezon şampiyon olabilir mi? Bugün Akhisar maçındaki oyunuyla şampiyonluğun sinyallerini verdi sanki Galatasaray.

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeden dahamı iyi oynuyor dalgamı geçiyorsun :D Fenerbahçe iyi savunma yapıyor bugun gençlerbirliğine pozisyon vermedi. iyide ataklar yaptı ama hakem mete diye bir yavşaak olunca böyle oluyor. 3 tane çok net goller kaçtı inanılmaz net ve 1 de penaltımız verilmedi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray mı Fenerbahçe'ye göre iyi oynuyor? Daha üçüncülüğe yeni yükselmiş bir takımla şu an birincilikte olan takımı kıyaslamayalım lütfen. Galatasaray iyi oynasaydı arada 8 puan fark olmazdı. Şampiyonluk sinyali filan göremedim ben maçta. Kazanılan her maçı şampiyonluğa yormayalım.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• 3. lüğe bile zorla averajla yükseldiler hemen şampiyonluk hayalleri kurmayın

Beşiktaş ikisinden de çok daha iyi top oynuyor

0|1
    0|0
  • Saçmalama ya sen hangi Galatasaray'ı izliyorsun acaba. Bu kadar kolay yiyen başka takım mı var ligde? Beşiktaş maçında ne kadar mahkum oynadı görmedin mi? Herhangi bir Anadolu takımı daha iyi oynardı Beşiktaş'a karşı.

0|1
    0|0
  • Galatasaray kadroyu oturttu mu rakibi olmaz. şu an hala ilk 11 belli değil. Rakipler bu fırsatı değerlendiriyo yani kadromuz bile belli değil. Kadro belli olsa bu durumda olmazdık zaten. Ama ilk 11 kesinleşirse yine şampiyonluk adayıyız. Diğer yandan kadronun oluşması ne kadar uzun sürerse şampiyonluktan da o kadar uzaklaşılır.

0|0
    0|0
  • bence zor iyi oynamıyor oynasa kazanır, savunma zayıf kalıyor. kaleyi görenin eli ayağı birbirine dolaşıyor ve topu filelere gönderemiyorlar... hızlı koşamıyorlar. ben beşiktaşlıyım gökhan töre yi tek geçerim o konuda. adam porşla kapışacak neredeyse.

0|0
    0|0
  • Saçmalama ya GS özellikle defans yol geçen hanı orta alan ileride kötü gidiyor yenen golleri izle

0|1
    0|0
    • ama gol atmada sıkıntı çekmiyor.

• FB BJK GSdan çok çok çok daha önde oyun olarak GS taraftarlarının tepkidide birazda bu yüzden

• Yok artık

0|0
    0|0
  • bu sene Galatasaray şampiyon olamaz

0|1
    0|0
  • Acaba aynı takımları mı izliyoruz

0|0
    0|0
  • Kimse bir Şampiyonu hafife almasın, Ocak Ayından sonra daha farklı bir Galatasaray izleyeceğiz

0|0
    0|2
  • bjk olsun yeterr

0|0
    0|0
  • Beşiktaş alayını cebinden çıkarıyor şu an namağlup lider olması gerekti?

0|1
    0|0
  • Peki gs niye gol yiyorda fenerbahce rakibe pozisyon bile vermiyor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Daha yeni üçüncülüğe yükseldi Galatasaray. Birincilikte bir Fenerbahçe var bir Beşiktaş. Arada da 8 puan fark var yanılmıyorsam. Az da değil yani. Sonuç olarak şampiyon olacağını sanmıyorum. Yine de her şey değişebilir tabi.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;