Net ortamında her yazanı güzel/yakışıklı sandığınız olur mu ?

Olur ya forum ,sosyal platformalar gibi alanlarda , hiç tanımadığınız kişilerle bir şekilde karşılaşıyorsunuz . Bu kişiler için sadece yorumlarına bakarak (kendi resimlerini koymayanlar için söylüyorum)şu kişi böyledir şöyledir diye aklınızdan geçiyor mu ?

Bu soruyuda iş olsun diye sordum kusura bakmayın yeniyim panikledim birden : )

0|0
86

En İyi Kız Görüşü

• insanların yazdıkları feci etkiliyor bence.. hemen bir resim oluşuyor aklında insanın.. soru da gayet iyi bence, gerçi ben de yeniyim ama..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Vallahi öyle. Kendi resimlerimizi kullanmamak daha faydalı. Tipe göre muamele olmuyor ne güzel.

0|0
    0|0
  • Sitenin kızları da erkekleri de yakışıklı.

Dün, bu kanıya vardım. Hem zeki olup, hem dıştan da nasibini alan insanlar var. Onlar "iyi ki" varlar.

1|2
    1|0
  • işte kumral, buğday tenli, keskin hatları olan kahverengi gözlere rağmen, yumuşak çizgileri olan bir yüz şekline sahip değilseniz daha da geçirmem.mümkün mertebe.

0|0
    0|0
  • bi adam var @pipisipisipisi die misal o adam cok yaksklı varsaylm diil ama bende yaksklı bitmştir

0|0
    0|0
  • Çirkin olan kişi güzel ve hümanist konuşmaya çalışır. :S

0|0
    0|0
  • zaman zaman

0|0
    0|0
  • aksini düşünrüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sağolsun Ks o yetiyi benden aldı, arkadaş ipini koparan yakışıklıyım/güzelim kiloluyum ama yüzüm güzel, 80 kiloyum ama tığ gibiyim diye geliyor. Bacakları çapraşık, bakışları psişik yerli Jlo yerli Beyonce, topuktan aşağı Tom Cruise lar yüzünden ambele olmuş durumdayız :D

ama güzele güzel demek için ille de bizim olmasını beklememiz hata olur.

2|0
    0|0
  • Nazar değmesin diye kertenkele koyuyorum. Yerseniz :)

0|0
    0|0
  • Önceden resimlerimi falan koyardım ama 2 kere kendi fotolarımla yapılmış facelere denk gelince koymuyorum artık çalıyorlar.

2|0
    0|0
  • Benim için tüm pembeler bir jennifer lopezdir.

2|1
    0|0
  • Cok yakisikliyim en fena yani.önunu alamiyorum :((

1|1
    0|0
  • Bol ironili yazanlar güzel / yakışıklı çıkıyor genelde

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;