Cevaplarınız benim için çok önemli ... :)

Arkadaşlar düşünün ki şimdi çok sevdığınız bi sevgiliniz var gerçekten çok sevıyorsunuz aileniz onu çok sevıyor onun ailesi sizi çok sevıyor karsınızdakıyle gelecek dusunuosunuz .. ama sizin önceden 10gün görüştüğnüz bi akrabanız kuzenınızn kuzenı sevgılınıze durmadan yalan yanlıs mesajlar atıp aklına gırmeye calısıyor .. ne onun ne sızın bırbırınızde telefon numaralarınız yok zaten 2 yıldır gorusmuyorsunuz faceden yazıyor engellıosunuz tekrar yazıyor . işin kötüsü sevgiliniz canınızdan çok sevdıgınız kısıde ona ınanıyor . Onunla işin ciddiyetini anlamasını saglamak ıcın yuzyuze gorusmenız sart oluyor artık . bu olay 2 ay suruyor . konusmazsanız eger onunla ılıskınız bıtecek sevgılınız ona ınanıyor cunku . saf masum bı sevgılınız var .. Ayırmaya çalısan ınsanla gorusmenız lazım ama kımsenınde gorustugunuzu gormemesı lazım.cunku uzaktan akrabanız akrabalardan bırır gorse yanlıs anlar . onunla 15 dakıka konusup ısı halletmenız lazım. Gorusmek ıcın şehirinizde hiç kullanılmayan kuytu köşede kalan o avmlerın ıcınde olan sınemalar yerıne kımsenın gelmedıgı artık salonda toplam anca 5 kısı oldugu yakındada kapacak olan biletlern 5tl oldugu bi sinema salonunu tercih edermiydiniz ? orada konusup 15 dk kımse gormeden cıkmayı tercıh edermıydınız etmıyorsanız nerelerı tercıh ederdınız ..

Güncellemeler:
iyi ki cevaplarınız önemlı dedık demı . yardıma ıhtıyacımız olmasa neden buralara yazalım ne kadar düşüncesizce cevaplar verıyorsunuz ya .

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• oha destan gibi çok film izlemişsn sen ya

0|0
    0|0
    • film degıl bu olacak birşey. yoruma bak ya :S yardımcı olmanız lazm bıde demı

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• o kuzenın agzına sıcarım ama kaldı kı sevgılımn coktan ıcabna bakmıs olması gerekırdı bı de o drumda anında ıletıısm kesılmelı gorusmeye devam edılmesı de ayrı br yanlıs

0|0
    0|0
    • işte sevgiliniz konusmaya devam edıyor . zten sevgılınız konusmaya devam etmese hıc buyumucek ıs ama ınanıyor .

• sevgılınde de suc var o zaman

• evet bu işi gidip kendm 10dkda halletmek ıstıorm anca böle halolacak

• çok kısa ve net açıklamışın teşekkürr.)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• görüşmeye gidersen kozlar onun eline geçer sakın görüşme

0|0
    0|0
    • öncepekı gorustukten sonra o kısı sevgılıme herşeyin dogrusunu solemıs olsa onu gercekten sevdıgımı. ıspatlamıs olur muyum ?

• sen neden ispatlıyorsun bırak sana inanan senin sözün ile inansın sana değilde o çocuğun lafı ile sana inanacaksa hiç inanmasın kimseye birşey ispatlamak zorunda değilsin

• bence sevgilini de al öyle git buluşmaya ve işin ciddiyetini beraber anlatın

0|0
    0|0
    • sevgılımle onu yuzyuze getırmeyı hıc ıstemıorum ama . gerek yok cunku canım gıdıp kendım 10dk da halletmek ıstıyorum. zaten o zaman gercekelrıde söyler sevgılme

• sevgilinden gizledigin bişeyler mi var anlamadım daha acık olurmusun?

• yok kuzum da anlatamadım ya :S

Yükleniyor... ;