Belkide hayatımın en büyük başarısı?

Beyler sene 2010
Subat 18. Bir gece mail geldi forumdan iste su oyuncularla sahaya cikmak isteyen basvuru yapsin (Ttcocuk diye platform vardi). Yaptim. Ayni gece dua ettim.
1 gun sonra abimi aradilar iste Oğuz 10. sirayi kazandi falan. baya heyecanlandim
Herkes diyorki Kun Aguero'nun elini tut falan ben Agueroyu bilmiyorum.
Mac gunu baya gittim titriyorum. Arda Turan kaptan olarak geldi selamlasti tum cocuklarla. Sonra Mustafa abi geldi. Caner abi geldi falan. Raul Garcia falan geldi selamlasti. Bana Galatasaray formasi verilmisti yani Atletico Madrid'li oyuncularin elini tutacaktim
Herkes bir oyuncu aldi. Bana kalan kim kaldi sandim. Dondum baktim Agueroyu taniyamadim bilmiyodum yani. Biri elimden tuttu. Diger eliyle su iciyordu. Sonra Avrupa Ligi sarkisi caldi bizi tribune aldilar. Ben Raul Garcia sandim. Evde ve D-Smartta saatlerce kontrol ettim
Elimi o gun Kun Aguero tutmus ve haberim yoktu. ya akrabalar falan ariyor aferin falan diyor. Hayatimdaki en buyuk basaridir belkide benim icin.
Not: Fanatik olmasamda Fenerbahçeliyim :)
Belkide hayatımın en büyük başarısı?

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Vayy harbi çok guzel duygu olmustur o yasta😉

0|1
    0|0
    • Bu yüzden aguero her zaman favori futbolcumdur hep izlerim maçlarını, tünelde yanında bekler falan bana göz kırptığını falan hatırlıyorum :D

• Bunu 2 yıl önce yapmıştım ama görmemişti bile görse belki geri dönerdi bana ama facebook'dan gönderiyim belki görür iyi hatırlattın saol :)

• Rica ederim 😉

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• Nice mutlu başarılara kardeş :)

0|1
    0|0
  • futbola çocukları niye karıştırıyolar onu anlamıyorum :D

0|1
    0|0
  • vay be güzel anıymış kardeşim ama o kutsal formayı giydikten sonra o kutsal zemine o seyircinin önüne çıktıktan sonra hala nasıl fenerliyim diyosun ilginç doğrusu. :)

0|1
    0|0
    • Babadan gelme Fenerliyim başvuru yaptım şansa bana çıktı o şansı değerlendirdim :) babamda bişey demeyince güzel bir anı oldu her takıma saygım vardır :) ama alışkanlıklar vardır bilirsin istesende başka takıma geçemen bende geçemiyorum geçmek içinde çaba göstermiyorum zaten :)

• Kardeş daha buyuklerını başarırsın sanırım suanda yaş 15-16 dimi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;