Milli takım kalecisi kim olmalı?

Fatih terim volkan demireli çağracakmış milli takıma tekrar. Bence mantıklı; şu an ligin en formda Türk kalecisi ve tecrübeli ispanya karşısında kalede volkan babacanla çıkmak büyük kumar olur bence.

• Volkan Demirel
    A seç
  • Volkan Babacan
    B seç
  • Onur Kıvrak
    C seç
  • Tolgan Zengin
    D seç
  • Mert Günok
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
518

En İyi Kız Görüşü

• Volkan Demirel

0|2
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan Demirel reis tebiki

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• volkan demirel

0|2
    0|2
  • Onur Kıvrak

0|0
    0|1
  • kesinlikle volkan demirel

0|1
    0|0
  • volkan kaleyi terk etmeden önce düşünecekti. nasılsa bu kupaya gidemeyiz diye böyle bir hareket yaptı ama şimdi içi yanıyordur. kale volkan babacanın hakkı

0|0
    0|0
    • Bu yıl çok formda ve avrupanın en iyi 6. kalecisi seçildi uefa tarafından aynı zamanda tecrübeli. ispanya gibi takımın karşısına v. babacanla çıkmak hiç mantıklı değil. sonuçta bir çizgisi var onunda. o konuya gelirsek. keyfinden terketmedi sonuçta top nezaman ayana gelse ıslıklandı küfür edildi. daha ısınırken bunu yaptı gs taraftarı. yani bende olsam giderim topu nezaman ayana alsa hemen ıslıklanıp küfürler edildi. böyle işmi olur volkan orada haklıydı. ve zaten fatih terim çağracakmış büyük ihtimalde o olacak kalede.

• haklı bulmuyorum. küfür edildi diye o kale bırakılmaz. bırakırsan seni takıma almazlar. iyi kaleci olmak ayrı şey kafanı kullanabilmek ayrı şey.

Erkekler Ne Diyor 17

• ayı volkan olmasında kim olursa olsun

1|2
    0|1
    • Milli takıma geri çağrıldı ve o ayı volkan olacak maçları izlemeye bilirsin çokta tın

• Günahım kadar sevmem ama Volkan şu an aktif en iyi kaleci.

Zamanında Cenk Gönen adam olsaydı şimdi milli takım kalesini koruyor olabilirdi ama olamadı, halen Volkan koruyacak.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım lakin onur korumalı. Volkanlar öldü dedeleşti iyice.

0|0
    0|1
  • #BABACAN bence ;)

0|0
    0|1
  • terim eğer demireli çağırırsa benim gözümde biter. yok öyle takım kötüyken beni çağırma diyip şampiyonaya katılınca gelirim demek. adam olacaksın önce adam. volkan babacanda fenerli ama severim onu çokta sağlam duruyor. iyi giden düzen bozulmaz babacan oynar

0|1
    0|0
  • Karakterini sevmesem de volkan

0|0
    0|2
  • babacan iyi şu an

0|0
    0|1
  • tolga kanks :P

0|0
    0|0
  • çağırırsa adam değil Fatih terim grup maçların en zorlu serüvend e volkan babacan vardı şimdi demirele ne gerek var

0|0
    0|0
  • koyu galatsaraylıyım ama volkan demirel çağıralmalı şu an türkiyenin en formda kalecisi ve cezasını çekti yaptığı hatanın farkına varmıştır zaten fatih hocaya kımse gider yapamaz

0|0
    0|0
  • Volkan Demirel son turnuvasını oynayıp veda etmeli. Merak ediyorum bu açıklamayı nereden aldınız Fatih Terim'in Volkan Demirel'i tekrar çağıracağına dair?

0|0
    0|0
    • fb tv'ye açıklama yapmış volkan fatih hocam beni çağracak diye. ayrıtıları bilmiyorum

• muslera:))

0|0
    0|0
  • de gea, thibaut courtois, neuer türk olsaydı alem kaleci görürdü.

0|0
    0|0
  • Babacan tabikii

0|0
    0|0
  • Itandje 'ı Türk yapalım. Adam on numero.

0|0
    0|0
  • bence muslera geçsin :D

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ama Volkan Demirel değil milli takım süper ligde bile oynayamaz Azız babası olmasa.

0|0
    0|0
    • Volkan formda falan değil kaleye top gelmiyor ona rağmen hatalı çıkışlar yapıp bir şekilde kalede tehlike yaratmayı başarıyor.

• Maçları izlediğine eminmisin evet top gelmiyor ama gelincede çok kritik kurtarışlar yapıyor. senin bu dediğin ön yargı. sadece ve sen nasıl Fenerlisin ya volkanı sevmeyen Fenerlimi olur hiç inanmadım

• Tüm maçları izliyorum. savunmamı çok sağlam kaleye şut gelmiyor zaten. Sadece duran toplarda boşa çıkıyor falan filan. Bence sen izlemiyorsun maçları. Volkan kötü kaleci. Volkan kalsın kadroda ama bize 1. sınıf kaleci lazım. ( Süratli, atletik ve zeki)

Yükleniyor... ;