Erkekler, sitede çok golcü arkadaşlar olduğunu öğrendik😉 endirekt serbestte mi falsolu vuruşlarda mı gol kralısınız😀?

Evet öyle penaltıdan gol atması değil maç zorlaştı bu sorudada gol atın da görelim :)?

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 54

• Hiç fark etmez Hakkı Yeten gibi, Mustafa DEnizli gibi kornerden bile gol atarım hiç kaçmaz yeter ki kaleyi göreyim.. İcabında Metin Oktay gibi ağları bile yırtarım.. Halep orada ise arşın burada..

0|2
    0|0
  • Ofsayta yakalanmayız biz Zzz :)

0|0
    0|0
  • Her yerde futbol oynamıyorum

#TürkErkeğii

0|0
    0|0
  • hiç golum yok kanks

0|0
    0|0
  • kontrataklardan ve kanatlardan :D

0|0
    0|0
  • Ben sağ açığım güzel orta yaparım ://

0|0
    0|0
  • Kral olmasakta atariz arada.

0|0
    0|0
  • Ben rovasata gol atmayı severim volede olabilir

0|0
    0|0
  • öyle çok iyi oynamam ben oynarsam da back oynuyorum golcü olarak değil. penaltıda kaleciyi şaşırtma olduğu için atarım dedim iyi fake veririm

0|0
    0|0
  • Endirekt serbest vurustan gol olmaz o yüzden ben direkt tercih ediyorum :) :p
    Falsoya gelince de sonunda gol olsun da muhim değil, malum tarih skorlari yazar gerisi yalan :) :)

0|0
    0|0
    • Ahahahs ama hocamm ufak bir hatırlatma yapmak isterim tarih skorları yazar oyuncu girdiği gol pozisyonu ve attığı gol şekliyle alkışı toplar 😉

• Ahahaha golsüz maç düşünemiyorum hocam:))

• Kimi goller erken gelir ama mac bitmez mucadeleye devam edip kazaninca iste o zaman tadindan yenmez :) :) :)

• Kornerden gol atanlardaniz :D

0|0
    0|0
  • Golcü çokta kaleye geçecek cesarette eleman pek yok...

0|0
    0|0
  • Savunma oynarım hep ama mesafesiz goller haricinde sıfırdan goller atarım hatta sıfırdan kafa vuruşuyla bacak arasından atarım :)

0|0
    0|0
  • bir kaleden oteki kaleyemi diyeyim kornerden mi diyeyim yarı sahadan mı diyeyim hepsini diyeyim en iyisi ben her yerden 90 a gol atmışlıgım var bebiş :D

0|0
    0|0
    • Beyler dağılınn bu adamm tribünlerden bile atacak biraz daha zorlasa 😂😂😂

• Ahaha seni övmedim sen kendini çok uçurunca dediklerinden daha uçuğunu yapabileceğini söyledim :)) yani bak klavye bu şekildede yazabiliyor diye ;)) yani işin Türkçesi sen şaka yaptın ben senin şakayı süsledim ;))

• Sana laf yetistiremicem sanirim ah su kadinlar ahh :D

• Jokerim ben her mevkide oynar her pozisyonda atarim

0|0
    0|0
  • İyi golcü çerçeveyi görünce atar golü , ama falsolu ve uzaktan goller göze hoş gelir atmayı severim :)

0|0
    0|0
  • Bu kız ofsaytı da bilir

0|0
    0|0
  • Penaltıdan gol attım mı tabelaya bile yazmıyorum.

Ceza - Bir minik mikrofon

0|0
    0|0
  • endirekt serbest vuruştan gol olması için topun en az iki kişiye değmesi gerekiyor yıllardır halı saha ekibimiz var frikikler benimdir hem sağ hem sol ayağımla goller atıyorum her duran top benim için penaltı niteliğinde :D

0|0
    0|0
  • Falsolu görüntüsünden sonra :D topun düz gitmesi imkansin dimi ama topa direği yalattirmadan sokmam :D ahahaha AA sabah olmuş :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34
Yükleniyor... ;