Acil yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmm !!!!

Kızlar yarın iki günlük seyahte çıkmak zorundayım ve adet oldum.Yani şu günlerde olmamam gerekyrdu zaten seyaht gününüde ona göre ayarladım ama erken oldum malesef.Adet kanamasını durdurmam mümkün mü? Yani normalde bu sağlıksız ama ilk ve son olucak bilgisi olan varsa acil cevap yazarsa çok memnun olurum.

1|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• bakire değilsen tampon kullan. geciktiriciler var 3-5 gün önceden ilaca başlamak lazımdı.

adet günün belli değil mi diyen arkadaşlara da söyleyim bu arada. genç kızların ve dul kadınların adetleri düzensiz olur. bunu bilmeden suçlamışlar seni.

genelde kullanılan piyasada 2 ilaç var. Orgametril Tablet ve Primolut–N Tablet.

al bir dene. ama normalde adetten en az 3 gün önce alınmalı. dene belki keser.

0|0
    1|0
    • Bakireyim.Teşekkr ederm yorumun için.İşte bnde bu dzenszlği anltmya çlşydum.Bu ilaçları sorcam ecznye.Umarım işe yarar.Çok teşkkrler

• yan etkileri elbette olur ama illa görülecek yada herkeste görülür diye bişey yok. o kadar önemsenecek bişey değil. bilmeye gelince. meraklı olmak, araştırmak, okumak, tecrübe desem yeterli herhalde

• evet evet yeterli.İyi araştrmşsın :) gittim bgn ecznye dedğin ilacı aldım.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Kızların belli zamanlarda adet oldugunu kendileri iyi bilirler. Peki bu zamanlar her ay olmuyor mu? Peki oluyorsa üç aşağı 5 yukarı bir tariih yok mu? var tabi ki planını neden ona göre yapmıyorsun ilginc

0|0
    0|0
    • Diyorum ya işte.Yazıyı tam okumadın sanırım.Planımı ona göre yptım ben zaten ama erken oldum.18 -20 gün oldu.Normalde 1 hafta snra olmalıydım

• işte ben de onu diyorum. 3 asagı 5 yukarı derken. erken olma ihtimalini de düşünerek hesap yapmak lazım. Cok önceden plan yapmamalıydın diyorum. Atıyorum Addet oldun ve 1 hafta sürdügünü varsay. sonraki 2 hafta plan yapabilirdin neyse gecti artık. yapacak birşey yok. öyle gideceksin

• Doğru tbi nse artık

• Durdurmak değilde bir ilaç vardı bayağı hızlandırıyordu. Yani bugün alırsan sabaha yoğun dönem geçmiş oluyor ve rahat olursun. Ama ilacın adını hatırlayamadım. Durdurmak sakıncalı ve sorun yaratır. Nede olsa sökülme başlamış.

0|0
    0|0
    • Anladım o zman o şeklde bi çözüm bulnya çlşym .Teşkkrler

• en iyisi kadın doğum uzmanına sor kulaktan dolma bilgilere itibar etme geçmiş olsun

hayırlı yolculuk

0|0
    0|0
  • söktürücü bir ilaç var zaten eczaneye gittiğinde sana söylerler alternatifi yok tek ilaç

ama onu aldığın zaman gelecek dönemlerdeki adetlerin hem düzensiz hemde daha sıkıntılı geçecek haberin olsun, ben normalde kimseye önermiyorum ama sen bilirsin..

0|0
    0|0
    • Yani doğru tabi ama dedğim gbi ilk ve son olucak.Artık göze alıcam.Çnki çok önemli benm için.O ilaç etksni ne kdar sürede gösterir?

• normalde en az 1-2 gün önce başlaman gerekiyordu fakat hemen alırsan yine 1-2 gün içerisinde keser, fakat sinirsel durumda bi o dönemki sinirsel gerginlik devam eder

• durudrursun hormon ilaçlarıyla ama sakıncalrı var. daha sonra acısı fena çıkar. bence idare etmeyi öğren. ilaçla falan yaparsın ama dengen iice bozulur.

0|0
    0|0
    • Yani normalde idre ederim ama bu seyht benm için çok önemli.MAhvetmek istemyrum.Bu ilaçlar çok mu tehlikli olur ki acba? Bide içtiğim andan itibren etksni gösterir mi ?

• Anladım o zman ben hiç bulaşmyayım ona

• eskisevgilimden biliyorum. kadın doğum uzmanı ilaç verdi (hormon) sonuç aldık ama daha sonra denge daha da bozuldu.

• Ağrı kesici ilç kullandığında adet kesiliyor diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • Yok ya içtim ama fayda etmedi :S

• Eşim ilaç kullandığında kesiliyor dediğinden öyle biliyorum.Eczaneye danış sana daha iyi yardımcı olurlar.

• kIZLAR Demiş Hep Erkekler CVP vermiş :D :D Ne iş lan sızdemi goruyorsunuz ... Nerden bılıyorsunuz...

1|0
    1|1
    • Ay çok güldüm ya :D:D:D:D

• İnanın morelim bozuk olunca bu siteye giriyorum... Kopuyorum yorumlara...Hele o cinsellik bölümü tam bi makra bu siteyi açanın yanaklarından adriana lima öpsün :D

• Öpsün valla :D:D

• tampon kullan

0|0
    0|0
  • kadın doğum uzmanına sor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• beriate-p 500 iu isimli bir illaç var bende araştırdım fakat eczaneler doktor kontrolünden geçmeyince vermiyolar.

0|0
    0|0
  • masaALLAH erkekler daha bılgılı bı konularda :) kahwe , yogut , ayran ıc bol bol keser bunlar

0|0
    0|0
  • adet geciktirici hapını önceden kullanman gerekiyordu. ayrıca düzenini alt üst ediyor.

herneyse ben yinede söyliyim eğer ilişkiye gireceksen ne olursa olsun adetten kurtulamazsın. bütün yollar o an açılacağı için ne içersen iç.

eğer gerçekten seyehat ise bu kadar takma kafana yaa :))) bol bol orkid al yanına

0|0
    0|0
    • yok ilişki faln değil bekarım ben.Seyahat ama yol uzun oldğu için skıntı oluyo.Yani otbsü durdurup bi saniye pedimi değiştrmem lazım dyemyrum :D:D

Yükleniyor... ;