Kapat

Bir kadını aldatmaya yönelten sebepler nelerdir?

Merhabalar, sizlere daha önce "Erkeklerin Aldatma Sebepleri" ni sormuştuk. Bugün kü konumuz ise kadınlarımızın aldatma sebepleri.

Bildiğiniz veya gözlemlediğiniz üzere gün geçtikçe yuvalar yıkılmakta, artık evlilikler ve iki hayatı birleştirmek dahada zorlaşmakta veya elinizde olmadan zorlaştırılmakta. Aldatmak aslında hiç bir insanın isteyerek tercih edeceği bir yol değil diye düşünüyoruz, belki doğru belki yanlış...

Ancak insanı aldatmaya yönelten birçok sebeplerinde var olduğu kesindir. Bu yüzden bugün kadınlarımızı aldatmaya yönelten etkenler veya sebepleri gün yüzüne çıkarmak istiyoruz, tabi ki yine siz değerli kullanıcılarımızın fikirleri ile..

Belki başınızdan geçen bir olay, belki şahit olduğunuz veya fikir edinmenize yardımcı olacak yazılardan, bir kadının neden aldatabileceğine dair kafamızda birçok madde yer edinmiştir. İşte sizlerden bu maddelerin neler olduğunu veya tecrübelerinizi öğrenmek istiyoruz.

Konumuz : Bir kadını aldatmaya yönelten sebepler nelerdir ?

Konumuzun faydalı olması dileği ile, keyifli vakitler dileriz.

Güncellemeler:
insanı aldatmaya yönelten birçok sebeplerinde var olduğu kesindir. Bu yüzden bugün kadınlarımızı aldatmaya yönelten etkenler veya sebepleri gün yüzüne çıkarmak istiyoruz, tabi ki yine siz değerli kullanıcılarımızın fikirleri ile..bu sorumuzuda kapatalım !

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

• Degerinden az deger görüyosan,iki küçük sevgi sözüne muhtaç yaşıyosan,ilgi,alaka,sevgi,saygıya açsan.işte o zaman bi adam aldatılır...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Aldatmak isteyerek olur.İSteyerek gider yaparsın.Zaten gidiyorsan bir başkasına sevdiğini kaybetmeyi ve olacakalrı içten içe kabul etmişsin demektir.Gerisi sadece roldür.

0|0
    0|0
  • herşey cartu curtu aptalca bahaneler artık namusa önem verilmiyor avrupalaşıyolar bir kişiyle yetinemiyorlar işte sevgiliymiş falan hangi kitapta bu onaylanıyo temiz insan mumla aranılır oldu şu hale bak kendisine saygısı olan kişilikli insan aklından geçirmez zaten öyle şey mi olur ya artık insanlar kabullenmiş nedenini araştırıyo alsana kıyamet alameti afedersinde ha sokaktaki köpek ha öyle insanlar benim gözümde maksimum kınıyorum yadırgıyorum..

0|0
    0|0
    • cevap güzel ama nedenini bilmeden sonuca gidemezsin, aldatmaya yönelten nedenleri sormuştum ben kıyaslamayı değil

• fikir edinmem için yaşamak gerekmez basit derecemi sen konuşmamdan yola çıkarak bu kılıfı uydurdun az önce benim senin konuşmalarından yola çıkıp cehaletle suçladığım gibi benim basit derece olduğumu iddiasında bulunmuştunya artık sende bahsettiğin dereceye düştün gelelim ibadete bu seni ilgilendirmezdi ama cevap vermek adına çalışıyorum kazayada kalsa kılıyorum ve madem mantklı ve bilimsel açıklama istiyosun buraya değil bilim adamlarına sormalısın nasılolsa burda kimse bilime girmiyr dğlmi

• bilim adamlarıda sorarak araştırarak öğrenir gökten zembille inmez bilgi insana sen sora sora bağdatı buluyorsunda ben sora sora bir sorunun cevabınımı bulamayacam ?

• İlgisizlik en büyük neden.

0|0
    0|0
  • bi kadın aldatıyosa sevgilisi nişanlısı vs ilgilenmiyordur en büyük neden budur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;