B. münh kadrosu gerçekten abartılan ve balon bir kadro değilmi?

Bayern Münih XI: Neuer, Lahm, Benatia, Boateng , Alaba, Alonso, Vidal, Robben, Douglas Costa, Müller, Lewandowski

çok balon ve abaryılan kadro değilmi size göre?

• evet çok abartılan bir kadroya sahip
    A seç
  • diğer
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
18

En İyi Kız Görüşü

• evet çok abartılan bir kadroya sahip

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İyi kadro

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• Değil tabi, daha ne olsun?

0|0
    0|0
  • Bu yıl Cl'yi bayern kazanır ne barça kalır nede real alayını siler süpürürler. hiç maçlarını izledinmi? özellikle evlerinde oynadığı maçları. rakipi resmen maç bitsede gitsek kıvamına getiriyolar.

0|0
    0|0
  • Adamlar patır patır top oynuyor abartı yok bence

0|0
    0|0
  • Aşar. Bu takım barçaya değil de reale 5 atacak güçte

0|0
    0|0
    • nasıl anlamadım?

• barcanın çok gerisinde ama dimi kadro olarak filan?

• Yok değil sanmıyorum. Takip te ederim her firsatta takimlari ama şu an dünyada 1 barça 2 münich diye düşünüyorum real bayağı kötü görmedin mi barçayla oynadığı son maçı

• Yok artık nasıl abartılan kadro değil ya adamların ne yapması gerkeiyor tatmin olman için?

0|0
    0|0
    • bir barca real değil.

• bayen münihin paraya ihtiyacı yokki real kadar zengin kulup hem lewandowskide bayern fanı bir futbolcu.

• Boşversene o adam para için her yerde oyanar gü gelecek anlayacaksın bu dediğimi. Dediğine göre o zaman messi ronaldo suarez neymar ömrü boyunca tek kulüpte kalacak.

• Abartılı değil

0|0
    0|0
  • Öyle veya böyle gelen geçene 5 atıyor adamlar :D Evinde oynadıkları son 10 şampiyonlar ligi maçlarının hepsini kazanmışlar :D

0|0
    0|0
    • kadrosu abartılmıyor mu?

• Bence çok güzel kadro hepsini tanıyor dünya hepsi de yıldız.. zaten maçlarda da uyum belli oluyor

Yükleniyor...