Bir Beşiktaşlı olarak salih dursundan igrendim?

Bugün fener macınına baktım güzel maçtı ilk yarı özellıkle. Neyse markovic bir pozisyonda yere düştü bayram değil şeyran degil adamın sana bişey yaptıgı yok salih dursun tekmeledi adamı yerde ben böyle bir cirkeflik görmedim. Emre gitti melo gitti zokora gitti bir bu adam kalmış bu salk herifler yüzünden yabancılarada rezil oluyoruz futbolcunun ahlaklısını görmek istiyoruz artık bir futbol sever olarak yeter be.!

Güncellemeler:
Defol git salih mac sonu bir de adamlardan forma istemiş ulan ya :D

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• Çok haklısın. Bugün Trabzonspor galip gelmek veya futbol oynamak için değil Fenerbahçeyi oynatmamak, yıldırmak için sahaya çıkmış.
    Resmen tekmeler havada uçuştu. Sahada sanki Zokoro'nun ruhu dolaşıyordu..

Bahsettiğin pozisyonda adam ellerini kaldırarak teslim olmuş gibi yerde yatıyor, ayırmasalar Salih denen utanmaz neredeyse adamın üzerinde tepinecek. İki dakka sonra arkasından omuz atıyor. Güya tahrik edip oyundan arttıracak. Bir diğeri Fernando'nun boğazına sarılmış, nerdeyse adamı boğacak. Fenerliler bunlara uysa maç yarıda kalırdı. Belkide amaçları oydu.

Bu Trabzonspor hala 3 temmuz sürecine takılı halde, bu kadar kindar ve düşmanca tavırlar sürdürdüğü sürece bir baltaya sap olamazlar. Hem rakipleriyle hem de kendi içlerinde didişip dururlar.

0|2
    0|0
    • valla kardes fenerli değilim ama su maçı izleyince şu dediklerine hak veriyorum

• Aklın yolu birdir dostum.
      Teşekkür ederim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 8

• İyi sporcu olunabilinir ama ahlaklı sporcu olmak herkese nasıl olmaz

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe -Galatasaray derbisinde Fenerbahçeli futbolcuların Sneijdere neler yaptıklarını o nu nasıl sakatlamaya çalıştıklarını nasıl üzerine oynadıklarınıda biliyoruz

0|1
    0|1
    • Konuyla ne alakası var bir yerde bişey varsa onu söyler zaten herkes fb gs macında mücadele hep olur bizimle oynadıgınız maclar da mesela daha azdır ama gs fb maclarında mücadele olur bu salih dursunun yaptıgıyla ne gsli topcuların ne fblilerinki bir degik aynı şey degil kardes

• Abarttın bence

• Bizde abartma olmaz

• Salh dursun işte bu lkadar provakator birde gidip markovic den forma istemiş
    aykut demirde yeni işidci gibi sakalıyla pıyasaya cıkan cemaat resımlerı ile sahada boğaza sarılmalar falan

0|1
    0|0
    • Oyuncu dediğin kendine bakmalı kesinlikle

• Taraftarların artık su şişesi de atmaması gerek

Bugün gördüm tvdde aatan hala var

0|1
    0|0
    • Tabikide futbol şiddey yeri değil

• sen maçı nerenle izledin? alakasız yerde adamın üzerine çullandılar 2 kişi o da fena düşünce hırsını alamadı üzerine yürüdü. bırakın bu ayakları gizliden sorun sonra ben fenerbahçeli değilim vs vs gelin benim külahıma anlatın şikeciler sizi

0|0
    0|1
  • Nani bunlara naptıysa adamı sakatlamak için herşeyi yaptılar.

0|1
    0|0
  • Karakter meselesi ona yapacak birşey yok.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle kardes

• Bir fenerbahçeli olarak ne kadar çirkef insanları futboldan soğutan oyuncu varsa gitmeli takımının hiç bir önemi yok.

• Pardon ama kime rezil oluyorsun Markoviçe mi? Şerefsizin teki o.

0|0
    1|1
    • K. bakma ama salih o pozisyonda en serfsz adamdı

• Ya banane markoviçten. Ordakinin adı ahmetde olsa aynısını yazardım. Biride ırkçı demiş ama benim sırp arkadaşım olduğunu bilmiyo tabi normaldir.

• ırkçılıktan degilde şiddetten hoslanma var olay o

Yükleniyor... ;