Kapat

Siz Aşk mi yoksa mantığınızı mı tercih ederdiniz?

Duygularınızın sesinimi dinlerdiniz? Yoksa mantığınızımı kullanırdınız?

Konu aşk tabi!

0|0
817

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• mantik ile ask birbirini cok kiskanan iki kardes gibidir.Birisi varken digeri asla olmamali.Cünkü ask mantigin asla kabul etmeyecegi konudur.Askta mantigi asla kabul etmez.

İnsan herseyi mantigiyla yorumlarsa ask diye birsey yok.ama birisini sevdiginizde mantiginizin size dikte ettigi her konunun sacma sapan oldugunu görebiliyorsunuz..

bu yüzden ya Ask ya Mantik diyorrum..

Malasef ben hep mantigimi kullandim aski yasakladim kendime..

0|0
    0|0
  • HER ZAMAN MANTIK .DUYGULAR ÖN PLANA ÇIKTIĞI ZAMAN İNSAN MANTIKLI DÜŞÜNEMİYOR BİZ İNSANLAR HATA YAPABİLİRİZ. BU HATALARA DÜŞMEMEK BİZİM ELİMİZDE .KONU AŞK OLUNCA DAHA ZOR .İNSAN BİR SÜRE SONRA KENDİNE YENİLİYOR .DUYGULAR ÖN PLANA ÇIKIYOR .AMA KARARLI BİR İNSAN KENDİNİ SAVUNABİLMELİ .KENDİSİNE NELERİN İYİ GELECEĞİNİ NELERİN KENDİSİNİ MUTLU EDECEĞİNİ BİLMESİ GEREKİR .

0|0
    0|0
  • konu aşksa mantığın ne işi var orda?

0|0
    0|0
  • Mantığımı dinleyip ne yapayım sevgilimle satranç mı oynayayım. Sevdigim kisiyle olursa olur olmazsa olmaz alternatif seceneklere yönlenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Duygular ağır basıyor fakat aklı da tamamen ortadan kaldıramıyorsun ikisini sentezleyince eğer yine de doğru yapıyorum diyebiliyorsan gerçek aşkı bulmuşsun demektir :)

0|0
    0|0
  • bu dünyada duyguda kalmadı mantıkta

0|0
    0|0
  • Bak en basit düz mantık ... Aşkın olduğu yerde mantık biter ... Mantığı ...

0|0
    0|0
  • valla bu yaşıma kadar duygularımla hareket ettim bir faydasını görmedim.aksine hep acı çektim.bu yaştan sonra mantığımla hareket etmeyi daha uygun buluyorum.ya sen?

0|0
    0|0
  • önceki dönemlerde aşk bulunur mantık aranırdı, şimdi ise mantık bulunup aşk aranıyor

0|0
    0|0
  • mantıklı aşkı tercih ederim,çok politik oldu ya.

0|0
    0|0
  • arasında çok ince bi çızgi olan ve cevabı halen bulunamamış bi soru ...

0|0
    0|0
  • Mantığımla duygularımı seslendirir karşımdakine de dinletirdim ..

0|0
    0|0
  • Galatasaray aşkıysa aşk,kıza duyulan aşksa mantık.

0|0
    0|0
  • Yeri ve zamanına göre değişir

0|0
    0|0
  • Aşkına tüküreyim uzun evlilik için mantık şart karşılıklı uyum yeter

0|0
    0|0
  • mantığım duygularıma yeniliyor her zaman

0|0
    0|0
  • Şimdi aşık olursun ama imkansız aşktır. Mantık olarak evlenmemen yada evlenemeyeceğin biridir. En iyisi mantıklı seçimler yapmak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bugünki aklımla kesinlikle mantıklı davranmayı seçerim tabi ki az biraz da içim ısınsın yeter.

0|0
    0|0
  • şuanki ilişkime başlamadan önce mantığımı ve duygularımı serbest bıraktımıştım, duygularım gitti beni sevgilime aşık etti, şimdi çok mutluyum =) mantığımla hareket etseydim bu kadar mutlu olamazdım..

0|0
    0|0
  • şu saatten sonra mantık...

0|1
    0|0
  • önce mantık

0|1
    0|0
  • ahhhh ah b*k bi durum içersindeyim beni çok seven biri var ama ben başkasına aşığım lanet olsun :(

0|0
    0|0
  • mantıklı aşk olur bence , olmaz mı.

0|0
    0|0
  • mantık tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;