Nasıl ihtiyaç haline gelir?

Ya çok istiyorum sporla uğraşmayı hep niyet ediyorm ama bir türlü olmuyo başlasam bile devam ettiremiyorum?
Bu sporu günlük ihtiyaç haline getirebler nasıl getiriyo acaba

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim partner lazım seni teşvik edebilecek.

0|0
    0|0
    • Aynen haklısın

• Ben ilk başladığım zamanlarda arkadaşım çok yardımcı oldu onunla 2-3 ay antreman yaptık daha sonra kendi başıma gittim ama arada yine arkadaşlarımla gidiyorum.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• ayrı olaylar onlar içine girmen lazım , ha kekolar gibi gidip salonda foto çekmek için gidiosan hiç gitme

0|0
    0|0
  • Sabir, azim, ister..
    4 arkadas yazildik ve şu an tek basima gidiyorum. 10 sene oldu neredeyse yaa.. :) icinde istek varsa, kimseye ihtiyacin yok diye düsünüyorum. Nasili yok bence :) icinden geliyorsa olur.

0|0
    0|0
  • Spor yapmak için kendini şartlandırmalısın mesala spor yaparsam daha atletik yapılı bir vücuda sahip olurum ve istemediğim kilolardan kurtulurum diyebilmelisin böylece yavaş yavaş alışırsın

0|0
    0|0
  • İsteyince oluyor
    Dene bakalım :)

0|0
    0|0
  • benimki alışkanlık çocukluktan geliyor

0|0
    0|0
  • spora gideceksen bir hedefin olmalı ne için spor yapmak istiyorsun buna kendince cevap ver onu başarmak için biraz hırs kazandır kendini herkes yapabiliyor sen niye yapamayasın

0|0
    0|0
  • seks yaparak :) sek te bir spor ;)

0|0
    0|0
  • parası bence 6 ay peşin ver bak bakalım bırakabiliyor musun :D

0|0
    0|0
  • Bende imreniyorun onlara

0|0
    0|0
  • Olay kararlı olmanda ve yaşam tarzını değiştirerek zaman yaratmaktan geçiyor. İrade meselesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Alışkanlık demek istedin sanırım.
    Sürekli zorunlu görecekler

0|0
    0|0
  • ilk başta herkeste böyle oluyor :D

0|0
    0|0
  • Sevmen lazim karakter meselesi zorla guzellik olmaz

0|0