Acil yardım yarın bana hediye verecek ama ben hala bir şey almadım...

arkadaşlar sevgilim yarın bana kendi yaptığı yada aldığı bir hediye vericek sevgililer gününde buluşamadık ama ben biraz bu konularda odunum ve cimriyim yarın ne yapabilirim ona lütfen ciddi cevaplar verin :(

Güncellemeler:
bu arada onun bileklik takıntısı var alsam nasıl olur ?

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• ulen tamam hepimiz odunuz biraz ama cimrilik nedir ya ya güzel kardeşim sevgilin bu senin ne cimriliği yapıyorsun bidaha mı geleceksin dünyaya dünyada en baha biçilmez şeylerden biri olan sevgiye sahipsin bırak böyle şeyleri olmaz yoksa

tavsiyem

çiçekçiden 20 liralık çiçek

gümüşcüden 30 liralık zarif bir bileklik

50 liraya iş çözülür sakın cimrilik yapma parayı sevdiğinden daha değerli görme arkadaşım yapma bunu hatta al kızı götür ne istiyorsa onu alın aklına bişey gelmiyorsa ama çiçeği yaptır ver.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• cimri ve odun.. gerçekten çok takıyormuşsun kızı.

0|2
    0|0
    • öyleyim ama günlerdir düşünsem de mesela sevgili tişörtleri almak vardı aklımda 40 tl olduğu için almadım bu ay fazla harcama yaptım ve elimde para kalmadı yani ucuz birşeyler olmalı

• Çok düşündüm sana layık bir şey bulamadım de yerse artık :D

0|0
    0|0
  • bu güne kadar beklemen zaten sevgiline nekadar deger verdigin belli oluyor :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 1 ay buluşma iş uydur nasıl olsa unutur unutmassada aa ben senin hediyeni evde unuttum diye salla üstüne 1 ay daha buluşma tamam hediyeden kurtuldun bu sne

0|0
    0|0
  • ona küçük süprizler yap.

0|0
    0|0
  • bileklik alabilirsiniz beğeneceği ve kullandığı bir aksesuar ise neden olmasın .ama kararsız kalırsanız güzel bir çiçek arajman yaptırın çiçek her zaman beğenilir .

0|0
    0|0
  • Bu saate kadar beklemen biraz geç olmuş. Bence yarın sen en iyisi mi ölü taklidi yap :D

0|1
    0|0
  • deki bana hediye yerine para ver ben sana hediye alayım

0|0
    0|0
  • alma tek taraflı versin

0|0
    0|0
  • küçük bi kolye al sende

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;