Yalçın abi var daha ne olsun...

Yalçın abi var daha ne olsun...

link Peki sen 3 milyar 750 milyon sen milyar sen para çekmişsin sen bu parayı ne yaptın evde çocuklar açtır sen para vermiyorsun sana tüp mutfağın tüpü bitiyor sen bana ne diyorsun biliyosun senin dinini imanını ...

yalçın abiyi takip edenler kimler?

Güncellemeler:
link doğru bu da unutulmaz

0|0
1135

En İyi Erkek Görüşü

• Ne güldüm yaaa.Allah da seni güldürsün inşallah

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• yalçın abinin bir fenasi ..erim muhabbeti vardır ki,okadar dinlememe rağmen yine dinlesem yine gülerim :)

1|0
    0|0
  • al dedi git dedi cocuklarını dedi cocuklarını ne yaparsan yap dedi bu saatten sonra çekemem ben dedi :D

1|0
    0|0
  • Melek Subaşı :D siyasi parti kursa iktidar olur :p :D milletin ağzına s*çar valla :D belki yolsuzluklar son bulur :D

0|1
    0|0
  • O kim...? Nerde bulunur?

0|0
    0|0
  • Hahaha... Adamın yerinde olmak istemezdim bu ne yaa... Adama ALLAH kolaylık wersin...

0|0
    0|0
  • ben takip ediyorum

0|0
    0|0
  • arada bir gözüm takılıyor dalıyorum bir sonra kendime gelince değiştiriyorum kanalı.

1|0
    0|0
  • Şuan Flash TV'de dünya gündemine oturan Libya tartışılıyor. Şaka lan şaka yine halay çekiyorlar

0|0
    0|0
  • çoktandır izleyemedim hala flash tv de mi ? ben asıl sarı bıyık ı takip ederim öneririm .

0|0
    0|0
  • Bi cafem olsaydı, Powerturk yerine Flash TV açardım. İnsanları Yalçın Abiyle hipnoze edip, bütün paralarını harcatırdım.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • izlemiyorum ama bazen çok komik olduğunu duydum :)

0|0
    0|0
  • Kadına şiddete eğilim vermemize teşfik eden melek ablayı kınıyorum :D

ALLAH için bu kadına şiddet göstermek acizlikse ben acizim kardeşim

0|0
    0|0
  • yalçın abiyi bilmem ama teyze küfürler 5i bir kuruş :)))

0|0
    0|0
  • Doğum yeriniz ? Muışşşşş :D

0|0
    0|0
  • Seçmece mi çıkıyorlar acaba oraya ? Tamam iyi hoş ama bir saatten sonra çekilmez oluyorlar. Gülmemin sebebi komikliği değil,acuzlikleri. Yalçının da,seyircilerin de,yapımcısının da.

0|0
    0|0
  • Tulay geri don sensiz yapamiyom beeeeeeeeennnnn

0|0
    0|0
  • mükemmel ama bu kadın yaa :)rekor kıran konuşma hızı var

0|0
    0|0
  • tülay seni çok seviyorum karıcığım nooolur geri dön :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 11

• artık müge anlı var onun yerine :)

0|0
    0|0
  • en son "yalan dünya" dizisinde selahattinin tülaayyy geri dön diye ağlaması kaldı aklımda :D bayağıdır izleyemiyorum..

https://www.youtube.com/watch?v=6GoLe_U3iec

0|0
    0|0
  • hala bu proğram devam ediyormu bilmiyorum pek tv izlemiyorum ama,eskiden arada bakmışlığım var,ve özellikle bu video ya takmış durumdayım aşırı komik,internetten ablam izletmişti ilk,defalarca izlesem sıkılmam :))) kendini nımara için yere vırma

0|0
    0|0
  • Muge anliyi daha cok seviyorum

0|0
    0|0
  • ben nefret ediyorum.anamın sürekli izlemesindende bıktım sildim kanalı.yeter.saçma sapan şeyler.tm kayıp aranması falan faydalı şeyler ama çok uzayan gereksiz konulara sinirleniyorum.

0|0
    0|0
  • -Doğum tarihiniz?

-Mışş :)

1|0
    0|0
  • ama bişey diyim mi kadın orda haklı başlğda bu kadın dvülür yazmşlar mallar.bana palavere anlatama:)

0|1
    0|0
  • yalçın reyiz.. evimizin abisi

0|0
    0|0
  • bu da cok komık kalk kız soğan doğru

0|0
    0|0
  • :)))) sabah sabah iyi geldi :)

0|0
    0|0
  • bunlar gerçek değil bence inanmıyorum