Hoşgeldin demek için gidiyonuz gribim diyor ??

babamın yakın akrabası evimize gelmiş annem tutturmuş git elini öp.e öpmek zorundamıyım hayır.. adam her defasında gribim diyor öptürmüyor rezil oluyorum kalıyorum ortada sanki mikrop bulaşacak . çok afedersiniz a.k ben böyle amcanın. ulan işte misafir gelmişsin, yaşlı başlı adamsın. kırk yılda bir saygı göstereceğim tutmuş, bunu da elini öperek taçlandırmak istemişim. ama sen ne yapıyorsun? ben tam eğilmiş elini öpmek için hamle yaparken sen çekip elini aşağıya tokalaşıyorsun sadece. hesapta alçakgönüllülük yapıyorsun. iyi de güzel amcam, sen alçakgönüllülük yapacaksın diye beni öyle piç gibi ortada bırakman hoş oluyor mu peki, sorarım sana. neresi alçakgönüllülük lan bunun!? şimdi herkes gözünü dikmiş götme bakıyor oldu mu şimdi!? olmadı, değil mi? ayıp bu yaptığın amca, çok ayıp. bi' daha gelme evime almam yemin ediyorum seni içeri. sanki ben çok meraklısıyım arkadaş ya...varmı sizdede grip olan

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• belki adam hapşururken elini kullandı? seni düşünmüş işte arkadaşım sende iyi kalayladın amcayı valla

0|0
    0|0
  • Amacaya ayıp-mayıp demişsin ama her bir cümlende amcanın yedi sülalesini sevip geçmişsin. Sakin ol biraz ve elin erkekleriyle tokalaşma ve öpüşme...

0|0
    0|0
    • amcam sayılır ya bide hacca gitti her defasında annem zorlar bnde mecbur giderim adam gribim der ne gripmiş

Kızlar Ne Diyor 1

• benimde bu model bir eniştem var gribim demezde el öptürmez eskiden cebelleşirdim artık öpmeye yeltenmiyorum bile elini sanırım bizimkinde yaşlılık kompleksi var

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;