Galatasaray, Schalke 04'ü eleyip tur atlar mı?

Beşiktaşlı Fenerbahçeli Galatasaraylı Trabzonlu ve sayamadığım çoğu takım taraftarları yorumlarınızı da bekliyorum

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
420

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Fenerbahçeli olarak, Galatasaray'a Şampiyonlar Ligi'nde başarılar diyorum. Schalke 04 kolay rakip, Karabük bile yener o problem değil. Hedef final olduğundan, büyük takımlar düşünülmeli.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• buragımız oldukca sırtımız yere gelmez

3|2
    1|0
  • Eleyeceğiz inşallah

3|5
    1|0
  • Bir cacık yapamazlar ya

0|1
    4|4
  • ayıpsın drogbanın sağ bacağını sokacağız salkeye sonra şalke04 olacak şalke--04

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Çok dikkatli olmamız lazım,sonuçta üst düzey bir Alman takımıyla oynayacağız.Beyaz Rusyanın Borisov takımına falan benzemez bunlar.Alman takımlarında eksik falan diye birşey olmaz çünkü onlarda oyuncu eğemen değil,sistem eğemen oyun tarzı vardır.Kaldı ki eksik denilen oyuncuların pek çoğu Galatasaraya karşı oynayacaktır.Bunlar hep taktik icabı söylemler.Allah şanssızlık vermesin cim boma. Galatasarayımız güçlü bir takım. ALLAH'IN İZNİYLE ELERİZ İNŞALLAH.

5|5
    0|0
  • Eleme olasılığı yüksek bence.

1|2
    0|0
  • sokar gömer çoğaltır yollarız işte o kadar !

1|3
    0|0
  • bu takımın performansına sneıjder ve drogbanın futboluda eklenırse schalkenın hıc sansı yok ve sneıjder ve drogbanın CL de cok daha ust duzey oynayacagını dusunuyorum ıkısıde tam bır CL oyuncusu

1|2
    0|0
  • Evet eler diye düşünüyorum

1|2
    0|0
  • evet schalke bitik durumda.kendi liginin son sırasındaki takımına dahi yenildi gecen hafta

0|0
    0|2
    • harika tabi ne sandın =) çabalasam olmaz tesadüfen olmuş çok mjutlu oldum

• evet

1|2
    0|0
  • Bu kadro ile tur atlaması lazı mdye düşünüyorum bakacağız görücez :)

0|2
    0|0
  • Galatasarayımız yarı finale kadar çıkacak ama yarı finalde elenecek.Bir Galatasaraylı olarak,bu bilgiyi size vermek istedim.

0|2
    0|0
  • kesin geçer

0|3
    0|0
  • ezer geçer ilk maç rahat galibiyet ikinci maç beraberlik diye düşünüyorum

1|2
    0|0
  • Atlar da Fatih Terim'in şunları yapması lazım='' Drobgayı kaleyi alması lazım zira yaşı 35 civardın ve boyu uzun kalecilik iyi yapar daha sonra KAleci muslerayıda forvete alması lazım boyu kısa ve atik reflekslerini son vuruş için iyi kullanır daha sonra snijderide yedek soyundurması lazım'' diyorum ben...

0|0
    1|3
  • Schalke'nin sakatlardan hali mi kaldı ? Galatasarayın kadrosu ztn malum.. Elememiz lazım tabiki aksini düşünemiyorum bile :)

0|1
    1|1
  • evet eleyebiliriz

0|0
    0|0
  • Kesinlikle turu atlıyacağımızı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • anasını bile ağlatır

0|0
    0|0
  • Evet dedim ama şampiyonlar ligi çok farklı ne olur belli olmaz.

0|0
    0|0
  • çok ballı gs .. adamlarda oyuncu kalmadı

0|0
    3|5
  • büyük ihtimalle

1|3
    0|0
Yükleniyor... ;