Hayatınızda hiç kavga ettinizmi ve pişmanmısınız ?

En büyük kavgalarımdan bitanesi lise sondayken oldu . Dövüş sporlarıyla uğraşıyordum okulda herkes biliyordu . Genelde böyle lisenin serseri takımları egolarını tatmin etmek için üstümde güç denemesi yapmaya kalkarlardı sık sık dikkate almazdım kavgadan uzak duran bir insanım . Birgün bahçede arkadaşla çalışıyorken 4 tane apaçi geldi yanıma . Yok biz seni döveriz bilmemne muhabbeti açtılar . Ya birader ben sporcuyum çok meraklıysanız yazılın bir kulübe ringte kapışalım dedim . Motosikletimle kaza yapmıştım 1 sene öncesinde psikolojimde biraz git geldi . Sizin havanız anca ringte olur zaten falan dedi başımdan bir türlü gitmediler . Konu uzayınca birtanesi bahçedeki sandalyeyi kaptığı gibi sırtıma birtane indirdi . Sonra hepsi üstüme çullanıp tekmelemeye başladılar . Ayağa kalktım gerisini hatırlamıyorum . Bilincim yerime geldiğimde 3 kişi yakama yapışmış xxxxx sakin ol tamam yeter yeter falan deyip zapt etmeye çalışıyordu . Elemanlardan birtanesi sopayı yiyince kaçmış . Birtanesinin burnunu kırmışım , öbürünün çenesi çıkmış , öbürünün kaşı falan açılmış ilk yardım çantası getirmişler . Ne yaptım ben böyle dedim kendimi kötü hissettim . Çocukların aileleri hastaneden darp raporu alıp beni mahkemeye vermişler . İlk kez hapishane korkusu yaşadım . Bıçakla yaralama falan yoktu yaşımızda reşit olmadığı için bir sonuç elde edemediler biraz nasihat verip kapattılar davayı . Okulda daha hiçkimse üstümde güç gösterisine girmeye kalkmadı . Kızlar beni görünce yolunu değiştirdi . Öğretmenler hakkımda yanlış düşündü canavar muamelesi yaptılar . Mahkeme olaylarından kulübümde nasiplendi lisansımı iptal ettirdiler . Eyvallah hocam dedim topladım eşyalarımı getirdim eve . O zamandan bu zamana kimseye tokat bile atmadım . Her ne kadar suçum olmasa da kendimi zapt edebilmeliydim kaybetmemeliydim . Kavganın sorunları çözmeyeceğini ve insancıl bir olay olmadığını anladım . Sizinde başınıza hiç geldimi bu tarz bir olaylar anlatın dertleşelim ve en önemlisi pişmanmısınız ?

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• hangisini anlatsam bilemedim ama en son gecen sene bile bile 6 kişinin üstüne gittiğime pişmanım ayağım kaydı buzda düştüm bileğim kırıldı üstünede bi ton dayak yedim ayağım kaymayaydı iyiydi

0|0
    0|0
    • Onların yaptığıda terbiyesizlik ayağı kayıp düşen bileği kırılan adama ne yemeye vuruyorsunuz daha . Geçmiş olsun kardeşim 1 yumruk bile sallayamamak içine fena oturur insanın .

• Anladım tekrar geçmiş olsun iyi bıçak falan karışmamış olaya çok daha kötü sonuçlar doğabilirdi

• yok allahtan olmadı zaten 15 günden fazla hast 3 ay evde yattım bileğim yüzünden. bileğimde bişey olmasa gene bişey yoktu iyi kapanmışım

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• sen neymişsin ya

0|0
    0|0
    • Sonradan bende çok şaşırdım kendime içime bir pişmanlık oturdu ama 1 sene trafik kazası geçirmiş başından darbe almış ailevi sorunları olan bir insanın da üstüne bu kadar gelinmez ki . Ama ne olursa olsun o kadar sert olmamalıydım işin garibi kimsenin ayırmak gibi bir girişimi olmadı o zamana kadar

• ben olsam bende ayırmam ayırırken dayak mayak yerm Allah korusun :D

• Ben çok ayırdım ya özellikle kavga edenlerden ikiside arkadaşımsa çok zor oluyor ikisinide atamıyorsun bizde nasibimizi alıyoruz birkaç tekme yumruk falan :D

• Ettim, pisman degilim.

Yine olsa yine ederim.

0|0
    0|0
  • Ben lisede çok dayak yedimde kavga etmedm lkdşs :D

0|1
    0|0
    • +1 onasılmış ya..?.. bari bir tokatta sen ataydın :)

• Okulun mafyası diye dolaşan bi kızın sevgilisi bana çiçek vermişti bunu görenlerde o kıza söylemiş o kız ve tayfasıyla uğraşmıştm okul boyunca

• İnsanın başına ne geliyorsa hep okul dönemlerinde geliyor zaten etrafta bir ton olgunlaşmamış egolu insan oluyor ergence ergence hareketler falan . Ne diyeyim geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 4

• OOoo detay ne öyle ya saat kaçtan beri yazıyon? Kavga en son başvuracağım iş bu kadar eğitimi boşa mı alıyoruz ya :P ama bazı insanlar gerçekten laftan hiç anlamıyor.

0|0
    0|0
    • Biraz uzun oldu kardeşim beni derinden etkileyen bir olay çünkü yaşım küçüktü ilk kez hapishane korkusu yaşadım ve lisansıma mal oldu .

• Okumadım ama geçmiş olsun zor durumlardır doğrudur bilemem 5 yıldıza basıp biraz moral verebilirim anca

• 2011'de birini çok temiz yere semiştim. Dirseğimi burnuna geçirip burnunu kırdım. Muay Thai sağolsun :)) Hiç de pişman değilim.

0|0
    0|0
    • 12-13 yaşlarında yaşladım dövüş sporlarına bende muay thai yaptım ama bu olay olduğu zaman boksa gidiyordum 3. senemdi muay thaide olsaydım belki lisansımı iptal ettirmezlerdi onlar bu konuda boks federasyonundan biraz daha serbestlermiş diye duydum

• ben kavga ettim 5. sınıftayken 2 erkek 1 kızla dövüşmüştüm kız taşaklarıma depik attı kitlendim kaldım orda :D

0|0
    0|0
  • Hangi film senaryosundan alıntı ?

0|0
    0|0
    • Yalan borcum yok kimseye birader bilen biliyor beni burada cevaplarımdan benim cinsel tatminle egoyla palavrayla işim olmaz konuyu amacından saptırmayalım bence .

Yükleniyor... ;