Nasıl olsa dönüp bakarsınız?

Bayanlarda fiziksel olarak ne olsa dönüp bakarsınız ( saç giyim makyaj fizik ) iyi ve kötü yönden?

0|0
418

En İyi Erkek Görüşü

• Giyim açısından

-Kesinlikle ayakkabının görünümüne önem vermeyecek, rahatlığına önem verecek ve karşısındaki kişinin zevkine uymayı bırakıp kendi rahatına düşkün olacak.

-En nefret ettiğim şey 'TAYT GİYMEYECEK'

-Üzerine göbeği açık veya uzun gömlek giymeyecek

-Makyajı abartmayacak

Fiziksel olarak

-Boy olarak 1.65 in altında olacak

-Kilo olarak farketmez 80 üstü olmaması kafi

-Saçları kısa olmamalı, onlara dokunduğum ellerim vasıtasıyla kalbimin atışı uzun sürmeli :)

-Mimikleri olsa güzel mi olurdu sanki

-Doğal olmalı.

Karakter olarak

-Anlatılmayıp yaşanacak ve yaşandıkça güzelliklerinin farkına varılacak bir karakteri olmalı.

Silüet isteyenler

Böyle değil ; link

Böyle olmalı ; link

0|1
    0|0
    • +REP İNİ VERDİM PAMPA..

KEŞKE ELİMDEN GELSE FAZLA PUAN VEREBİLSEM,

zira ayakkabı, tayt, aşırı makyaj, boy sınırlaması iyi, oha 1,65 de 80 kilo cok değil mi? saçları aynen uzun olsun. mimikleri aynen...

doğallık iyidir kenks.

karakter olarak da sözünün eri olsun.. öyle canı sıkılınca soğudum olmasın. ne len bu ?

• Orada demek istediğim bayanda kiloya pek önem vermem :) teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• topuklu ayakkabı üstüne deri tayt onun üstüne dar gömlek saçlar açık su dalgası şekli makyajda abartı olmasın yeterlı ;)

0|0
    0|1
  • etek boyu 4 parmak ve altı olunca her türlü dönüp bakıyoruz.kafamı 360 derece çevirmeyi bir o zamanlar istemişimdir.sapığız erkekler olarak bana faydası olmayan klisenin papazı ve bana faydası olan caminin imamı bile dönüp bakıyor.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • Merhaba,

Full Cap Olsun Anca Bakarım,

0|0
    0|1
  • her kıza yada kadına bakmam prensip meselesi ne o ben avcı o av mı ?

gerçi geçen gün vardı biri yağmur deli gibi yağıyor beyaz pantolon giymiş üzerinede deri ceket atmış salağın bir güneş gözlükleri yoktu görmeniz gerekiyordu

0|0
    0|0
  • saçları düz ve uzunsa beni cezbeder. haricinde makyaj kyafet özzellikle tayt migdemi bulandırır makyaj yapan ve tayt giyen kızlardan tiksiniyorum.

0|0
    0|0
  • daha boynumu döndürücek kadar iyi birisi olmadı görürsem söylerim böyle diye.

0|0
    0|0
  • bazi erkek secicidir ayak parmagindan tut sacina basina makyajina herseyine bakar en onemliside fizik. ama bazi abazalar vardir ki nefes alsin yeter derler :)

0|0
    0|0
  • düşününce pek bir şey gelmiyor akla... olumlu dersen ender olsa da saçlar, gözler, dudak vb olabilir. olumsuz olarak etek boyu vb açıdan bakanlardan bir şey bekleme...

0|0
    0|0
  • fizik giyim kusam

0|0
    0|0
  • Güzel saçları varsa, bakışları, gözleri ve teni hoşuma gitmişse şöyle bir daha bakardım :)

0|0
    0|0
  • neye bakacan fizige bakarım

0|0
    0|0
  • TANIDIKSA dönüp bakarım . :D

0|0
    0|0
  • bacakları ve kalçaları güzelse boyu da uzunsa uzun uzun bakarım

0|0
    0|0
  • Genelde vücut hatlarına bakarlar ben boyuna posuna bakarım

0|0
    0|0
  • bayan geçerken parasını düşürse dönüp bakarım gidincede alırım xD

0|0
    0|1
  • vücut ölcülerine ilk başta seksimi diye sonra güzellik temizlik falan diye geliyo işte

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• iyi g*t olunca boyunları kopar

4|0
    0|1
  • doğal kızıl ise birde çilleri varsa anında bakarım

0|0
    0|0
  • benim gibiyse bakarlar...saçlar siyah beyaz ten..kıyafet bakımlı..ben olsam bende kendime bir daha bakarım.

0|0
    0|0
  • erkek olsam kendime dönüp bidaha bakarım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;