Sevgililer Günü’nde Yalnızlığa Değil, İyi İlişkilere Odaklanın.Ne dersiniz?

Sevgililer Günü’nün yaklaşması ile birlikte bazıları özel günlerde olduğu gibi heyecan içinde hediye telaşına düşerken, pek çok kişi de hayatında biri olmadığı için hüzünlenmektedir. Ancak bu romantik günü yalnız da olsa mutlu geçirmek gerkir.

**Mutlu bir ilişki sağlığımız için beslenme ve egzersiz kadar önemli

**Önce kendinizle ilişkiniz iyi olmalı

Sevgililer Günü’nü yalnız geçirecekseniz bu önerileri dikkate alın

1---Öncelikle duygularınızı kabul edin. Sevgililer Günü’nde yalnız olduğunuz için kendinizi üzgün hissediyorsanız, öncelikle bu duygunuzu kabul etmeye çalışın. Etrafınız çiftlerle doluymuş gibi göründüğünde üzgün hissetmek doğaldır; ancak duygularınızla barışın ve geleceğe odaklanın.

2---Kendinize güne özel bir plan yapın. Sevgililer Günü’nde yalnız olmaya odaklanmaktansa, heyecanlı bir şey planlamak için kendinize izin verin.

3---İlişki hedeflerinize açıklık getirin. İyi bir ilişki duygularımızı ifade etmemize, yeni deneyimler yaşamamıza olanak tanır, bizi besler ve geliştirir. Son olarak, ilişkilerin yatırım gerektirdiğini, bizden beslendiğini ve bizi beslediğini hatırlayın, anlamlı ve derin ilişkiler kurmak için çaba harcayın.


0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

  • sevgililler gününde yanlız kalmak berbat bi durum birde etrafta o kadar sevgili arasında neden yanlızım sorusunu kendine defalarca sormak dahad berbat..yanlızlar toplantısı feln yokmu ya 14 subatta belki bişeyler olur =)

    0|0
    0|0
Yükleniyor... ;