Arkadaşlar fitnessa yeni başlıcam bir spor geçmişim yok program buldum ama nasıldır bilmiyorum?

adamın biri güzel bir yazı dizisi hazırlamış gibi bir bakıp incelerseniz sevinirim nasıldır uygulanır mı?
https://www.kasvekuvvet.net/yeni-baslayanlar-icin-vucut-gelistirme.html

Güncellemeler:
arkadaşlar herkeze linkini attığım siteyi öneriyorum adamlar hakkaten güzel yapmışlar seni sıfırdan alıp makine gibi yapıyolar. 1. aydan 6. ay ve sonrası için program var yaptığım tek değişiklik. haftada 3 gün değilde haftada 4 gün yapıyorum. yani iki gün gidip 1 gün dinleniyorum. bide programın sonuna kondisyon antrenmanı ekledim bandda 10 dk hızlı tempo yürüyorum 15 dk sonra 10 kendimi soğumaya alıyorum.

0|0
02

En İyi Erkek Görüşü

• kısaca göz gezdirdim bence tamamen boş senin gelişimine göre programların sekillenir ve vucudun her zaman hasarlı bir bölgesi vardir geç gelişen mesela benim omuzlarım rahat gelişirken gögüslerimde az gelişme vardi

0|0
    0|0
    • e kardeşim nasıl yapıcaz peki şimdi ben burada spor salonuna yazıldım ama yurt dışındayım adamların dilinide bilmiyorum henüz

• eyvalla kardeşim saolasın bide bildiğin güzel bir site var mı? insanları doğru yönlendiren hani bir yandan da dier sitelere bakıyorumda bilmediğim halde görüyorumki millet götünden element uydurmuş.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Nasıl kaydoldun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...