Bayern munih kadro olarak guclu mu? Bence cok abartiliyor?

İlk 11'leri: neuer, lahm, boateng, benatia, alaba, alonso, vidal, muller, douglas costa, lewandowski, robben

Yedekler: rafinha, martinez, bernat, gotze, thiago, coman

Bence hem oyun hem kadro olarak cok abartiliyor real ve barcanin yarisi bile degiller her anlamda sizce?

• Haklisin katiliyorum
    A seç
  • Diger
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
69

En İyi Kız Görüşü

• Beter ol bayern bize robbeni vermedi :(

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 2 makine düşün birinin tüm parçaları mükemmel işçilik ile altından yapılmış.
    Diğeri iş görür seviye de kaliteli demir kullanmış.
    2. Makinenin parçaları mükemmel uyumu yakalıyor çünkü demir zamanla eğilip bükülüp en uygun şekli alıyor.
    1. Makine kas katı kalıyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Diger

0|0
    0|0
  • neden ki kadroda dünyaca tanınmış fazla isim yok diye mi... sen bayern münih maçlarını izlediğine emin misin...

0|0
    0|0
  • Kadro gayet iyi

0|0
    0|0
  • Güldürdün

0|0
    0|0
  • Haklisin katiliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kim abartiyor

0|0
    0|0
  • Real'den Ronaldo, Bale, Ramos
    Barcelona'dan Messi, Neymar, Iniesta gibi birkaç futbolcuyu çıkar takım çöküyor.

Bayern'de diğerleri gibi süper yıldız olmasa da harika bir sistem var.
    Kişiye değil sisteme dayalı oyun her zaman iyidir.

0|0
    0|0
  • neuer lahm alonso vidal ve müller iyi diğerleri leş bana göre özellikle lewandowski kadar leş bir futbolcu yok

0|0
    0|0
  • İsimlere bakınca öyle lakin, sonuçta en az madrid barça kadar oynuyorlar demek ki onlar kadar iyi takımlar.

0|0
    0|0
  • Dostum kadro iyi çünkü adamlar birbirine alışmış özelikle yeni gelenler de öyle lewandowski zaten gol için yer arıyor muller de öyle bence zorlar bu sene diğer takımları ama madrid barça da çok iyi ona sözüm yok zaten

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın ya bayern hakkında arasıra böyle sorular görüyorum neyi eksik buluyorsunuz ki

0|0
    0|0
    • Real barcanin yarisi kadar kadrolari yok

• Peki realdende iyimi kadrosu sana gore?

• Onla kafa kafaya giderler.. Bak şu sözümü de unutma olası bir bayern-barca eşleşmesinde ileriki turlarda bayern'in her yan/duran topu büyük tehlike yaratır ve goller de getirir.. Real Münih Manchester City'dir kağıt üzerinde aksini tartışmam bile

• gayet iyi

0|0
    0|0
  • Kardeş öyle isimlere bakarak anlaşılmaz, bayern bizim lige gelse tüm takımlara en az 50 puan fark atarak şampiyon olabilecek bir takım. Onun dışında 1. Barça 2. Real 3. Bayern en iyi takımlar sıralamasında bana göre.

0|0
    0|0
Yükleniyor...