Ilişkilerde hep bir taraf daha çok sevmek zorunda mı ?

sevgilinizin size olan aşkını, sizin ona olan aşkınızın büyüklüğünün yanında çok küçük kaldığını hissettiğiniz oluyor mu ? arkadaşlarımla bunu sürekli konuşuyoruz bir taraf hep daha çok seviyor. aşk adil paylaştırılmıyor :(

• Genellikle ben daha çok seviyorum
    A seç
  • Genellikle çok sevilen taraf oluyorum
    B seç
  • Ikimizde çok seviyoruz (eşit diyebilirim)
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• Genellikle çok sevilen taraf oluyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Çıktığım kızlardan hiç biri beni onu sevdiğimden fazla sevmedi. O yüzden bu güne kadar üzülen hep ben oldum.

0|0
    0|0
  • öyle derdim olmadı seven hep hayatımdaki kız oldu...odun tabir edilen hep ben oldum...ruhsuz bi adamım...o yüzden bu sitede bile rastlayacağınız saplantılı biri olmadık...ya bence en iyisi tek gecelik ilişkiler...seviş bırak...

0|0
    0|0
  • Gerçeği mi sölyiyim duymak istediğini mi tabiki ben gerçekten yanayım eskiden bendim şimdi o gibi gibi

0|0
    0|0
  • Zorunda...

0|0
    0|0
  • Ewet bu sekilde olmak zorunda

0|0
    0|0
  • hiç farketmez sev sadık ol saygılı ol sevgin büyük küçük ne önemi var bu şekilde artar

0|0
    0|0
  • Hayat. maalesef.. O da öyle cünkü.

0|0
    0|0
  • her zaman biri daha fazla sever.

0|0
    0|0
  • Ikimizde çok seviyoruz ama ben ona doyamıyorum o benim her şeyim oldu hayata sarılma aşkım benim

0|0
    0|0
    • Askim bu yorumun beni cok mutlu etti ayni senin gecerli hayatim guzel ama renk katiyorsun cok pozitifsin

• teşekkür ederim sevgilim :) yeni işyerinde herkes öyle söylüyorlar pozitifim kimseyi kırmam kötü konuşmam sadece araya mesafe koyarım merhabalarımı esirgemem

Kızlar Ne Diyor 5

• ikimzde çok seviyoruz

0|0
    0|0
  • Çok sevilen kişi olmak istiyorsan sevdiğini, bağlandıgını, kıskandıgını belli etmiceksin ki o senin etrafında dört dönsün.

0|0
    0|0
  • Miktar tartmıyoruz.

0|0
    0|0
  • Ikimizde çok seviyoruz (eşit diyebilirim)

0|0
    0|0
  • hep aynı başlıyor ,bitiyor ve iki kişiden biri çok seviyor ve biri vazgeçiyor diyor ya öyle bişey sanırım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...