Arkadaşımla hatlarımızı değiştirdik.onun mesajları benim telefonuma geçti.onun mesajını kendimin sandım.

sevgilisinin mesajı benim telefonuma geçti.öylesine hatları değiştirmiştik.onun telefonundan internete güzel girmiyordu.benimkisinden gircekti.onun sevgilisinin mesajınu görünce kendi sevdiğim oğlanın mesajı sandım.numara yazıyordu sadece.zaten sevdiğim oğlanın numarasını da bilmiyordum..o mesajın arkadışıma ait olduğunu öğrenince...:( kıskançlık duygusunu hissetmedim fakat üzüldüğümü arkadaşıma belli etmedim.noldu bilmiyorum ama bi garip oldum...aradan 1 ay geçti ve hala aklımı kurcalıyor.sizce ne tip düşünürsem bu olayı unuturum.?

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• sürekli düşünmeyi bırakırsan unutabilirsin yoksa imkansız

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben anladim, benimde basima geldi aynisi, ben nisanlimi ariyorum diye arkadasimin nisanlisini aramisim farkinda olmadan bide kiza askim naber diyom :D takma kafana bisey olmaz unut gitsin.

1|0
    0|0
    • senin en azından nişanlın var.ben o oğlana platonik aşığım.bana öyle mesaj attığını sandığımda hangi duygulara büründüğümü bi allah bilir.hayatım yaşadım o 5 saniyede.sonra arkadaşımın olduğunu öğrenince bi yıkılma oldu işte...

• öyle yapıyorum zaten.dert etmeyip dua etmeyi deniyorum.ilk onu yaptım fakat sonradan bir takım öğütlerle çözüm almak istedim.

• Valla ne diyim ben sana iki ucu b.klu degnek, seni cok yi anliyorum. Bu durumda kalbine bi mezar tasi daha dikeceksin.

• Düşünme...

0|0
    0|0
  • Ne tip düşünürsem derken?

0|0
    0|0
    • olayı büyütmesem mi yoksa yeni sevgilimi arıyım napıyım bişi söyleyin yaaaa...:((((

• gece gündüz otomatik aşk mesajı atacak bir hat olsa keşke...ne biliyim güzel olurdu..:D

• Alemsin ya :))) tamam tamam ver numaranı :)))) günde 10 tane atarım karşılığında şu teldeki mesajı yaz ama :))))

• Sana daha güzel mesajlar atacak birini bulmayı dene.

0|0
    0|0
    • hep buluyoruz zaten.bunu bize sunacak binlerce insan var zaten.fakat ben o an hayal kırıklığına uğradım.yoksa derdim bana niye kimse aşk mesajı atmıyor filan değil.ben sadece o hayal kırıklığımın hala içinde olduğumdan üzülüyorum.bunu engellemek istiyorum.

• Çocuk güzel yazmış o an sende duygusal bir boşluktaymışsın demekki aklında yer etmiş derin bir iç çekmişssin kalmış hafızanda duygusal boşluklar zaman zaman olur oyle anları unutmayız yani.

• hatları değiştirme fantezisini anlamış değilim :)

0|0
    0|0
  • sende çık o oğlanla.. oğlanda neymiş lan

0|0
    0|0
    • oha...tanımıyorum bile.ayrıca benim sevdiğim başka biri var...

• üfffff...:(

• tamam üzülme lütfen zamanla belki seni ilk sıraya alabilirim belli olmaz yani;)

• boşa okudum,sevdiği oğlanın numarasını bilmeyen kıza cevap vermek olmaz

0|0
    0|0
    • numarasını vermeyen oğlanı sevmekse suçum...suçluyum :DDD

• hımm yanlış anlamışım pardon

• Ayart arkadaşının sevgilisini sanada atsın...

0|0
    0|0
    • ya ne diyon allah aşkına...arkadaşım fosforlu fosforlu tiplerle takılıyor.kıl olurum onlara ki zaten öyle bişi yapmam ben.sadece bu durum çok kafama takılıyor kendimi ezik gibi hissediyorum...:/

Kızlar Ne Diyor 1

• ne saçmalık bu? anlamadım ben hala.

0|0
    0|0
    • arkadaşımln mesajını kendi mesajım sandım.sevdiğim oğlan attı zannettim meğersem onun sevgilisi ona atmış...bende üzüldüm tabii :(

Yükleniyor... ;