Arkadaşlar bi konuda fikirlerinizi isiyorum .s

Belki sorumu saçma bulabilirsiniz ama düzgün cevap vermenizi rica ediyorum..

Yarın kuzenimin kına'sı var ve ben daha ne giyecegime karar veremedim. Aslında gidip gitmemekte bile kararsızım.

Bundan bi kac ay önce ablamın dügünü oldu. kuzenimin ve kardesinin suratları görmeniz lazımdı. Sanki cenazeye gelmis gibilerdi. Bi kot falan giyip gelmislerdi resmen.

Simdi bende onların bu yaptıgını düsünüp aynı seyi yapmak istiyorum. Ama bi yandan da sırf onların inadına güzel giyinmek istiyorum. İstersem yarın gidip kıyafet kiralayabilirim. Onlar icin masraf yapmaya bile degmez ama neyse :)

yorumlarınız benim için önemli. Şimdiden tesekkürler.

Güncellemeler:
Ha arkadaslar bide şöyle bişey var. Bu kız ablamı biraz kıskanır. Kendini ön planda tutmayı sever. Ve eniştemin abisiyle evleniyo.

0|0
78

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba.

Öncelikle, Ablanızı Kısakanan Kişinin Veya Kişilerin Kişilik Bozuklukları Olduğu Söylenebilir.

Fakat, Onların Ablanızın Düğününde Yaptıkları Böyle Birşeyde Olsa Kişiliklerini Anlayıp Saygı Göstermek Gerekir.

Bana Soracak Olursan, Onları Var Saymayıp Psikolojinizden Uzak Tutunuz.

Normal Bir Kınaya Gidermiş Gibi, Size Yakıştığını Düşündüğünüz Güzel Bir Elbiseyi Giyiniz Ve Kınada Olabildiğiz Kadar, Mutlu Olup, Yüzünüzden Tebessümü Eksik Etmemek Onlara Yapacağınız En Büyük Kötülük Olacaktır.

0|0
    0|0
    • Haklısın ama hiç içimden gelmiyo gibi. Ama düşünebilirim.

• İİçinizden Gelip Gelmediğini Sormadım ve Düşünüp Düşünmeyeceğinizde Umrumda Değil, Ben Size Böyle Bir Konuda Olabilecek En Doğru ve Gerçek Şeyi Söyledim. Aksini Düşünmeniz ve Düşünenleri Kaideye Almanız Taktirde Sizin Adınıza Üzüleceğimi Söylemek İsterim. Kusura Bakmayın, İyi Geceler Bayan.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Gitmemen en iyisi...

1|0
    0|0
  • gitmek istemiyorsan gitme.Gitmeyi düsünüyorsanda onlari utandiracak sekilde güzel giyinip git.

0|0
    0|0
    • Aslında ben gitmem ama annem ayıp olur diyo. Annemi de cok severler. Bizi cekemiyolar galiba :)

• o zaman en güzel sekilde giyin git ya :)

• sende kot giy ;)

ya lütfen sormu cevapla cevaplıyablirsen çok sevinirim yardımcı olan herkesi allah sevdiğine kavuştursun lütfen yardımcı olursan çok sevinirim link

0|0
    0|0
  • Ben olsam onlar gibi davranırdım..Sana değer vermeyene sende verme..belliki sizi saymamışlar sen niye onları sayasın...Tavizsiz ve ödünsüz ol her zaman...Rüzgar eken fırtına biçer misali..sana yapılana daima karşılık ver bir şekilde..İstersen eşofmanla git..

0|0
    0|0
  • büyüklük sende kalsın.sana yakısan bi şekilde git bence

0|0
    0|0
  • iadeyi ziyaret yap.

0|0
    0|0
  • şimdi bi kot felan ayıp belki paraları yoktur lütfen insanları ezmiyelim aşağılamayalım

0|0
    0|0
    • Para meselesi degil. Canları istemedi.

Kızlar Ne Diyor 7

• Bence gzl giymelisin kıskandırmalısın yani

0|0
    0|0
    • Aslında kıskandırmakla falan ugrasmak istemiyorum. Kot falan giyip de güzel olabilirim.

• Rahat bir elbise al ve güzel bir makyaj yap, yeter.

0|0
    0|0
    • Kot giyip gitmek daha mantıklı geliyo bana. Makyaj yaparım ama

• Aferin, onları yadırgadığını onların yaptığını yaparak ifade et. Kot paçalarından zeka akıyor.

• İyi bişey mi bu söyledigin :))

• Fıstık gibi giyin onun nişan kına kıyafeti seninkinin yanında sönük kalsın hasetinden çatlasın bu sefer de :)

0|0
    0|0
    • Bunu yapmayı da düsünüyorum ama onlar icin masrafa degmez dedim ya :D

• Evet. Kız kardesi benden 1 yas kücük ve günlük yada ev kıyafetiyle gelmisti ya .d sok olmustum onu görünce.

• Kısasa kısas her zaman iyidir .)

0|1
    0|0
  • sende özenle git orda gül eğlen daha sinir olsunlar sen mutlu oldukça

0|0
    0|0
  • abartmam bende kot giyerim ama şıklığımdan ödün vermem

0|0
    0|0
    • Kot ve güzel bi üst giyerim. Sacımı düzlestirip hafif makyaj yaptım mı tamam :)

• kesinlikle sen güzelliğinden ödün verme ama abartma kendi yaptıklarını görsünler:)

• Tmm abartmam :) ama onlar abartıcak gibi :)

• Oraya mükemmel bir şekilde gidip yüzünü hiç asmadan gayet mutlu bir şekilde görün ki senin onlara benzemediğini ve yaptıklarının ayıp olduğunu anlayabilsinler :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;