Bugün Ne Giysem'e gelen bayanların sizce psikolojisi normal mi?

Bugün Ne Giysem'e gelen bayanların bazıları o kadar berbat, şık olmak için neredeyse çıplak çıkıyorlar televizyona. diğer taraftan son derece rüküş.

siz ne düşünüyor sunuz?

0|0
99

En İyi Kız Görüşü

• Onu bende şuan izliyorum :) herzaman önce "bana herşey yakışır" izlerım ondan sonrada "bugün ne giysem" izliyorum.

Psikolojisi normal ya, dünyada herkes aynı tarz giyse iğrenç bir durum olurdu. Böyle tuhaf insanlar şart bize :)

0|0
    0|0
    • :) dün de izlemişsindir o zaman. biri çıktı, dediler ya sen bu kıyafeti ancak evlendiğinde kocana giyersin diye :)) kadında sonra ağlamaya başladı, ben aslında böyle kıyafeti hiç giymezdim vs. diye :)

• ya bence zaten çıkan hakediyo. dün ki kız da o bacaklara kısacık şort giydi, hakediyorlar :))

• O etlı rockçu olan varya :)) o tipiyle beni gülmekten öldurdu dün :))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Burdan Rütüke selamlarımı yolluyorum sizin program anlaıyşız bukadrmış ortalık kadın giyim yemek programlrneden geçlmez oldu...

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Ülke ne durumda millet nelerle uğraşıyor hey Allah'ım ya..

0|0
    0|0
    • ya bu lafına katılmıyorum. böyle bişiy deme hakkın yok. o yarışma salakça bişi bile olsa, senin şuan ki bakış açın farklı.

o zaman sende gülme ülke kötü durumda diye. hayat devam ediyor dimi

• karacarsaf iyi olur :P

0|0
    0|0
  • İnsanın ağzını bozası geliyor ama sonra farkediyor ki buna bile değmezler ! Allah o programların büyüsüne kapılmış olanları tez zamanda uyandırır inş

0|0
    0|0
  • Sen oraya git ve bize şıklık dersi ver :D

0|0
    0|0
  • o hala yayındamı ya

0|0
    0|0
  • teşhir ile şıklık arasındaki ince çizgiyi görmediklerini.

0|0
    0|0
  • gerı zekalı bir grubun etlerini sergilemesinden başka bir şey değil güzel olsalar içim yanmayacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Açık ve abiye giyinerek şık olacaklarını sanıyorlar.Bir tanesi bile normal günlük hayatta nasıl şık olunur gösteremiyor hep elbise abiye.Jüride ağır olsada haklı yorum yapıyor .

0|0
    0|0
  • bazı hemcınslerımızın beynı zaten soyle ıslemıyormu?

-ne kadar dekolte okadar sıklık

şıklık aslında bu degıl ama gerçekten normal degıller.o programı ızlerım genelde ve geçen sezon konuk bır jurı uyesı gelmıstı adını hatırlamadıgım ama adam sunu demıstı

-benım ıslettıgım yere dekoltelı heryerını açmıs bırı gelse asla ıçerı almam.çünkü sadece tenını daha cok gostererek kadın oldugunu dusunenler benım gozumde okadarda kadın gıbı kadın degıllerdır-demişti ve haklıydıda

0|0
    0|0
  • çünkü teşhirci bu kızlar ondan öyleler çok arıyorlar tvyapımcılarıda böyle oooo...rı

0|0
    0|0
    • buralara çıkan ciddi o.. lar varmış

tabi fiyatları artıyor böle tvye cıkınca

• Açık gıyınerek hoş görünülecegını düşünmeyenlerdenım.

Zevk kımınde incedır kımınde rüküş yapacak bır sey yok

0|0
    0|0
  • tavan yapan yersin öz güvenle kalkan popoların indirgenmesinden alınan hazzı yaşamak adına ordalar bence :D

0|0
    0|1
  • Çıplaklıkla şıklığı karıştırıyorlar..

0|0
    0|0
  • Dün bir tane çatlak çıktı heleki en az 60 yaşında bir nine çok enteresandı

0|0
    0|0
  • ora nere ki

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;