Erkek arkadaşımın yakın arkadaşı beni seviyor

Erkek arkadaşımın yakın arkadaşı beni seviyo ama erkek arkafssimin bundan haberi yok beni seven çocuğun da erkek arkadssimla sevgili olduğumuzdan haberi yok öğrenilirse ne olur bilmiyorum durum karışık ne yapmam gerek

0|0
513

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Benim yakın arkadaşım sevgilimin kim olduğunu bilir. Eğer bilmiyorsa yeteri kadar yakın arkadaşım değildir.

0|0
    0|0
  • herhalde ikisinin ilgisi hoşuna gidiyor birini de alternatif düşünüyorsun. böyle düşünmesen ağzının payını verirdin.

0|0
    0|0
    • Ben ne yapabilirim sadece sevgilimi sevyrm kimseyi alternatif olarsk sectigm flan da yok ayrica sen benim sevgilime olan sevgimi bilmeden etmeden ne konusuyosun elestiriyosun o cocuk beni kac yildir seviyo ve sevgilimin yakin arkadasi

• lisede dogaldır

1|0
    0|0
    • Ne lisesi ya universitedeyim ben

• kocaman ınsan sayılırsınız bır ılıskıye baslıyorsunuz ve kımseye soylemıyorsunuz bana sacma geldı hacım neyse sana fıkırler verenler olacaktır.

• Sen konuyu anlayamamissin yine de sagol

• Gören tren yapıyosunuz zanneder yani bir an önce erkek arkadaşına söyle inceldiği yerden kopsun diğer türlü kimin eli kimin cebinde belli olmaz :D

0|0
    0|0
  • Türk gençliğinin yeni kadınları işte :) tek dertleri bu artık

0|0
    0|0
  • peki sen ne hissediyorsun ona eğer ikisindende hoşlanıyorsun işin bitik bence ... eğer bu olayı ikisinden biri ogrenırse olaylar kızışır bence ikisiylede baglantını kopar

0|0
    0|0
    • Ben sevgilimi seviyorum sadece ama onun yakin arkadssi kac senedir pesimi birakmadi

• fılım mı çekıyorsunuz :)) Herkez arkadaş bır bırınızden haberı yok haha :D

Sole sevgılıne tanıştırsın senı yoksa sonun ıyı değil bılıyon arada kalanın :))

0|0
    0|0
  • sen kimi seviosan.. digerine bunu söyle.. 3 kişilik hayatta.. mutluluk olmaz..

0|0
    0|0
  • Yakın arkadaşıysa, nasıl bilmyor? İlginç

0|0
    0|0
    • O kadar yakin degil ama yine de yakin sayilir sevgili old bilmemesi dogal olacak derecede bir yakinlik

• Arkadasıyla cıktıgını soyle o zaman bilsin.

• herşeyi herkes bilsin

0|0
    0|0
  • olaylar olaylar diyosun yaniii

0|0
    0|0
  • OOOOO...SİZ TREN YAPMISSINIZ

HAHAHAHAHA

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne biçim yakın arkadaş o ? Bugün sana yarın öbürüne

söyle bilsin :@

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşınla devam et onun en yakın arkadasını da uyar de ki sevgilim senın en yakın arkadsın bunu bil ona göre davran.hala sevıyorum derse sevgılıne soyle o cocuktan ona yakın arkads olmaz.kişiler karışmıs olabilir o o dedim sureklı anlamanı umuyorum =))

0|0
    0|0
  • Durumu o cocuga anlat

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşını gerçekten seviyorsan çocuğa çıktığınızı söylersin bu kadar basit

0|0
    0|0
  • az geri çekil.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;