Fenerbahçe Galatasaray maçında kazanan yok?

beraberlik nasıl sizce bence fenerbahçe gene şike yaptı :D

Güncellemeler:
Bir GaLatasaraylı oLarak trübünden canlı :D

0|1
29

En İyi Erkek Görüşü

• Fenevin köpeği Aydınus görevini yerine getirdi. Ofsayttan gol, Burağın verilmeyen penaltısı. Sneijderi tahriklere rağmen kart çıkmaması. Arenada görüşecez.

2|3
    1|1
    • Arenaya bekleriz sizin atmosfer bizi sarmadı bide gelin bizim şowlarımızı izleyin ;)

• Ofsayttan atan diegoya seviniyormusuz berabere kalinca tura çıkan gslilar var
      D

• Bu bahaneleri geçin yav. 100. yılımızda şampiyon olmanızın yararı ne? Şu an en fazla şampiyonluğa sahip takim kim? Türkiyenin tek büyügü kim? Cevabini biliyorsun zaten. :D Hatta o 100. Yılımızda sizi 5-1 yenmiştik. :D Biraz araştırın zamanında italyan bir futbolcuydu yanlis değilsem. Feneri soruyorlar o kim Galatasarayda mı oynuyor? Diyor. O derece yani 😂 26 yaşına gelip ağır ergenlikte zor. Ne desem lafı çarpıtıyorsun. Yazdıklarımla alakalı tek bir cevabin yok. :D Sabaha kadar ugraşamam sana ezik kompleksinle iyi günler. :D @blackanqel2112

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Nazara geldik renktas

0|0
    1|1
  • ağlama cincon ağlama

yine yenemediniz 17 yıl mı oldu? biz arenada çok kazandık yine kazanırız peki ya siz ne zamandır yenemediniz bizi

1|2
    2|5
    • ben Galatasaraylıyım fanatik ama benim için 17 sene önemli değil insanlık önemli türküz biz kendinize gelin ;) tartışmayın hepimiz kardeşiz hepimiz türk futblunu daha çok ileride görmek için takımlarımıza destek veriyoruz.

• 3 yıldızlılar diyo hahaha bir şampiyonluga bakar eşitlenmemiz :D

• @blackanqel2112 sen o şampiyonlugu ruyada görürsün ancak ;)

Erkekler Ne Diyor 8

• maçı kazanmak fenerbahçenin hakkıydı

2|1
    0|1
  • Bu tablo BJK'ye yaradı. Maç ve oynanan futbol hakkında en ufak bir fikrim yok ama günler öncesinden bu maçın berabere biteceğini çevremdeki arkadaşlara söylüyordum.

0|1
    0|0
  • Bizim gol atmamız için topun Sneijder in ayağına gelmesi lazımdı ve öylede oldu. Biraz becerikli olabilsek son pozisyonda 2 yide bulurduk.

1|2
    1|1
  • 18 yaşındaki galatasaraylı gençlerin Kadiköyde galibiyet görebilme şansları seneye kalmıştır.. ilgililere duyurulur... :)

2|1
    1|3
  • hahahah Beşiktaşım gene 1.'likte :D

0|3
    0|1
  • mübarek ne hızlı çıktın. maç biteli nekadar oldu?
    ne bu acele

0|1
    0|0
  • Ben sabah dedim, 2 paylaşımda.

Paracıklar geldi. Önemı yok. :D :D

0|0
    0|0
    • bende 1/0 oynadım 650 cepte :D

• Bızde çıkar, çıkanıda gördüm zaten gardeşım..

• öyle tabi :D

• Van pörsi ofsayt..
    Burak pozisyon penaltı hakem kurtardı

0|2
    0|1
Yükleniyor... ;