En çok etkilendiğiniz tavlanma girişimi :)

Soru kızlara şu şekildedir: en çok etklinediğiniz bir erkeğin sizi etkileme girşimi nasıldı? erkeklere ise şu şekildedir: en başarılı kız etkileme anınız nasıldı?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• Karşıma beni etkileyebilecek bir tavlama girişimi yapan biri çıkmadı ki... Nerede beceriksiz çakma kazanovalar var beni bulur. Bir grup salak...

0|0
    0|0
    • vahh yazııık :)

• işte tam da burda. seni hiç tanımayan birinden çok fazla şey bekliyor olabilirsin. dahası seni tanıyanların değil de tanımayanların tavlamaya çalışması da bir soru işareti. insanlar seni neden tanımıyor? tanımayanlar nasıl bu kadar çok sana yanaşıyor? bunlar muhtemel sorular. seni yargılamak değil. yanlış anlama.

• Ben kimseden bir şey beklemiyorum. Beni tanıyanlar tavlamaya çalışmaz. Çünkü benden çekinirler, bana saygı duyarlar ve beni iyi tanıdıkları için kimseyle sevgili olmak istemediğimi bilirler. En önemlisi de ne kadar zeki olduğumu bilirler. Saçma sapan tavlama oyunlarını yemeyeceğimi de... Tanımayanlar yanaşır çünkü gerçekten sıra dışı biriyim. Farklı olan ilgi çeker hesabı; keşfetmek isterler. Ama maalesef bana ayak uydurmak için kendilerini farklı göstermek isterken aptal durumuna düşerler.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• yaş 17

balkonun altına ateşle adımı yazmaya çalışıp da çocuk parkını tutuşturup kaçanın o kaçışı...asdsasdfdsa :D

0|0
    0|0
  • Bi' biskreme tavım.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• en nötr olanı şuydu

üni . daha yeni gelmişim hemen zıpladım bir dişiye

tanışabilir miyiz diye?

-ben sizi tanımıyorum ki dedi dişi yarıldım gülmekten

arkadaşlar aldı

sonra mal dişi geldi 3 ay sonra yaklaşık sienmaya gidelim mi?

valla bak

0|1
    0|0
  • +Merhaba çok güzel gözlerin çok güzel burnun çok güzel kaşların çok güzel dudakların çok güzel bacakların var beraber birşeyler yapalımmı ? -Polis çağırmadan defol git burdan +İyi günler... :D:D Olay yaşanmamıştır tamamen hayal ürünüdür :D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;