Bugünkü Ruh Haliniz Nedir? (Sadece 2 dk ayırınız lütfen)

Acaba insanlar çoğunlukla mutlu mu yoksa üzgün mü depresyonda mı ..Merak ettim bunun cevabını almak için ruh halinizi iki dakika vakit ayırıp seçer misiniz .d

Not: Eğer farklı bir ruh haliniz varsa yorumlayın .d

•Gizli sende gel arkadaşım..

• Mutlu,Huzurlu
    A seç
  • Kötü,Karamsar
    B seç
  • Sıradan iyi de denilemez kötü de denilemez..
    C seç
  • Düşünceli..
    D seç
  • Şaşkın...
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1112

En İyi Erkek Görüşü

• Bir insanın "şu kadar tane" ruh hali vardır diye kesin bir cevap veremem sana.Zira aynı ortamdayken arkadaşıyla başka,dostuyla başka,sevgilisiyle başka,ailesiyle başka ruh hallerine bürünebilir.Normal olanıda budur gayette normaldir.Şimdi arkadaşlarımızla konuştuğumuz davrandığımız gibi pek tabi ailemizle konuşamayız.veya patronumuzla yaptığımız resmi sizli bizli konuşmaları sevgilimizle yapasak iki güne varmaz ayrılırız.Yani burdan ne çıkarıyoruz,ruh halleri ve ruh halerinin getirmiş olduğu değişiklikler yerine mekanına göre değişebilir.Sorudaki cevaba gelelim ve bunu bir örnekle dadaha somut bir hale getirelim.Şöyle ki;

,Çok mutlu bir günündesin,borsadaki bir kaç kağıttan deve yüküyle para kaldırdın,hatta bir araba alacak kadar,işlerinde tıkırında her şey süper değilmi bugün, daha ne isteyeceksin.hop Allah korusun kötü bir telefon aldın,ayrıntılara girmeyelim,ne oldu şimdi tüm o kadar saydıklarım araba,para,zevk bir anda tüy kadar hafif oldu,neden? Çünkü terazinin diğer kefesinde tonlarca ağırlığı olan mutsuzluk geldi oraya kondu.ve ağırlığıyla bir karabasan gibi çöktü üzerine.Hangimizin hayatında olumsuzluklar yok, yapma bu kadar karamsarda olmayalım...kimderki "ya benim hiç sıkıntım,derdim kederim yok,oh be herşey cillop gibi" kimde demez,diyemez.Sanmaki trilyonlarca parası olanların derdi yok,hemde katmerlisi var.sanmaki hergün tvlerde boy gösterenlerin,davetten davete koşan,clublarda fink atan sosyetiklerin derdi yok.

Bak şimdi gözüm takıldı burada bile resmen mutsuzluk kol geziyor.Bana mutsuzluğun resmini yap deseler işte bunu çizerdim.

Sorunuz 5*

0|0
    0|0
    • (: Merak etmeyin herkesi mutlu sanmıyorum benim açımdan mutluluk o olaya veya gne pozitif bakabiliyorsan mutlusun demektir.. hani her işte bir hayır vardır olsun buda geçer gibi cümle kalıplarına uyum sağlayabilmişsen ... Herneyse cevabınızdan ötürü teşekür ederim .d hem ankete hemde yoruma yararlı katlılarınızdan dolayı.. Sizin cevabınızda: En iyi cevaptı sanırım .d

• Selam

Felsefi ya da aykırı konuşmayacagım.En iyi cevap seçme tasarrufunuzda bulundugunuz için teşekkur ederim..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Yalnızım... C Diyorum...

1|0
    0|0
  • cuma günü olduğu için mutlu huzurlu birazda böle kıpır kıpır yani ne yapsak acaba hallerindeyim

1|0
    0|0
  • kötü karamsar .işlerim rast gitmiyor ne yapalım

1|0
    0|0
  • Sıradan iyi de denilemez kötü de denilemez..

1|0
    0|0
  • nötr durum

1|0
    0|0
  • rahat ve atak standart

1|0
    0|0
  • halsizim bugun

1|0
    0|0
  • en sıradan olduğum günlerden birisi biraz sıkıcıya yakın ama

1|0
    0|0
  • B dedim. Önüme gelene çatasım var.

1|0
    0|0
  • B .

0|0
    1|0
  • Abimle kavga ettim leptopumu kırdı. Ablamın kayın validesi ve onun kızları ablamın üzerine çok gidiyormuş , laf söylüyorlarmış. Gidip hepsini vurucam.

0|0
    0|0
    • .. Burdan okuyunca komik geldi bian düşündükten sonra üzüldüm geçmiş olsun sakin davranmaya çalış gibi saçma bir şey söylemek geliyor elimden malisef..

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor... ;