Yine mucizevi bir geri dönüşle direk gidiyoruz Euro2016 yine düşünüyorsunuz?

Yine mucizevi bir geri dönüşle direk gidiyoruz Euro2016 yine düşünüyorsunuz?

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

• İlginç oldu güzel oldu süper oldu. Totem yapıp son dakikaları izlemedim işe yaradı :D hemde 10 kişiyle :D

0|3
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Direk gidiyoruz ama fatih terim bir kadro çıkarmış resmen berabere kalalım diye. Türkiyeye yakışmıyor korkak futbol. Kadro kesinlikle yanlış'dı. Ozan maçın anasını... Ozan volkan şen kadro'da kesinlikle olmuyacak'tı gökhan töre ilk 11 de olacaktı. Ayrıca arda'da barcelonayı kesinlikle haketmiyor.

0|2
    0|0
    • töre en formda adam yedek kalıyor. ama akıllı, kontrollü oynamalıyız biraz abi o konuda biraz farklı düşünüyorum

• Kardeşim gökhan töre affı yok direk kırmızı yazıktır ulan topu kaptırıyon adamın bacağını mı kıracan amac nedir topa müdahale'de yok direk adama ayrıca ozan volkan şen yeminle özellikle ozan milli takıma alanın aklını. Fenerli bütün oyuncular bir ihtimal şener resmen maçda zıçtı. Arda için ath madrid çok çok çok büyük şansdı barcelona'da oynuyacak oyuncu değil kesinlikle.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Yani gidiyo muyuz

0|1
    0|0
  • KZ takıma teşekkürler. İyi bir yerlere geleceğini umut ediyorum. En az 3. yer bizim olsun

0|0
    0|0
  • kazakistan saolsun

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fatih Terimli milli takım sever böyle zora soktuğu maçları veya gruptan çıkmayı yine oldu yine başardık bundan sonrasındada Allah yolumuzu açık etsin..

0|1
    0|0
  • İnanan oyunculardan kurulu milli takımı ozlemistik

Kazaklara da ne kadar tesekkur etsek azdır

0|2
    0|0
  • Kazakistan macı o şekilde biterse eger
    evet:))
    direk gidiyoruz

0|2
    0|0
  • Bizim gücümüz diyerek yolumuzdan çekilin biz geliyoruz ayyıldızlı bağraklı türkiyeyi gösteriyoruz

0|2
    0|0
  • yendik yaa çok mutluyum :D

0|1
    0|0
    • aynen:)

• klasik Türk tarzı önce gruptaki diğer takımların umutlanmasını sağladık sonra son dakikada biz çıktık :D

• hem de doğruddn:)))))))

• Abartmayın bu kadar

0|0
    0|2
Yükleniyor... ;