Bu akşam kalplerimiz Milli Takımlarımız için atacak. başarılar Türkiye! Skor tahminleri alalım?

Evet gruptaki son maçımız rakip lider izlanda.. 3cü sırada bitirirsek ön elemeye kalıcaz ama başka bir ihtimal ise.. letonya kazakistan maçında kazakistan yenerse bizede izlandayı yenersek direk katılacağız.. gurupta puan durumu şöylee

Bu akşam kalplerimiz Milli Takımlarımız için atacak. başarılar Türkiye!   Skor tahminleri alalım ?

1 İzlanda 20 puan
2 Çek Cumhuriyeti 19 puan
3 TÜRKİYE 15 Puan
4 Holanda 13 puan
5 Letonya 5 Puan
6 Kazakistan 2 Puan

Güncellemeler:
...
nerde bu mıllet

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kazanacagimiza inanıyorum fakat kazakların galip gelme ihtimali çok düşük

Play offa kalırız

0|0
    0|0
    • dün ukranya yenildi.. eger hem biz hem kazakistan yenerse direk katılırız kazakistanı hafife alma bence

• Kazakistan a çok guveniyordum

• Helal sana da

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Biz en kotu berabere kalip isimizi saglama alalimda daha sonra ins 3 puan aliriz kazskistanda yener.

0|0
    1|0
    • kardeş rahat ol ılk macta adamalrdan cok cok daha ıyı oynaıdk üstelik 10 kişiydik. en az 3:0 4:0 biter önemli olan kazakistanın yenmesi

• Kazanmamız zor puan almamız zor. En azından sakatlık olmasın da milli takımda oyuncularımıza bir şey olmasın. :D inşallah cenk tosun ve gökhan töre oynamaz.

0|0
    0|0
    • yav git Allah aşkına türkiyenin kadrosu çok yii sadece yanlış oynatılıyor.. zaten cenk tosun çek cumhiriyetı macında topa dokunmadı kalasın teki..

• izlanda bize karsı naısl kazandı hakem macı katlettı kırmızı yedık hollanda macıda aynısıydı genelde hep şansaydı bana göre

• Biraz evet ama adamlar her maçı da mı şansla kazandı. Bence hakediyorlar iyi top oynuyorlar ben beklemezdim hatta kimse beklemiyordu izlandayı böyle doğrusu. İnşallah bugün maçı alırız.

Yükleniyor... ;