İlk Okul Gününüz =).,.

Kimler hatırlar ilk okul gününü? ağlayanınız ya da kaçanınız var mı :)) benim gözlerim dolmuştu hiç unutmam :D

• Evet çok duygulanmıştım
    A seç
  • Hayır her şey çok çabucak geçti
    B seç
  • Hatırlamıyorum
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
139

En İyi Kız Görüşü

• Beni babam sinifa birakmisti disarda beklicem dedi ciktimda yoktu bende aglamistim

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• evet. gayet normal şekilde gittim ders dinledim hatta ağlayanlara gülüyordum :D

0|1
    1|0
  • Hatirliyorum, herhangi bi duygulanma yasamamistim. Hoş bizimkiler bile yasamamisti, birakip tüymüşlerdi direk :p

0|1
    0|0
  • ayyy çok komikti ya deli gibi ağlamıştım tutamamışlardı beni babamda alıp eve götürmüştü. aldı çantamı balkondan sarkıttı eğer bi daha ağlarsan atarım bu çantayı aşağıya dedi :D çantada orjinal barbienin çantası olunca bi daha ağlamamştm o zamandan belliymiş benim nasıl olcağım :D belasını versin o barbienin :D

0|1
    0|0
  • Hiç sallamamıstım

0|1
    0|0
  • ben ağlamadım hiç nedense dayanıklıydımda,yanıma oturan kız manyaktı ağlıyodu durma ağladıkçada parmağını emiyodu:))))))

0|1
    0|0
  • hiç aglamamısım hatırlıyorum ve annemde öyle dıyor :D

0|1
    0|0
  • ayyy neydi o gün ya yanıma erkek cocuk oturmustu ters ters bakiyorduk birbimize :)

0|1
    0|0
  • Hatırlıyorum dün gibi..Çok heyecanla gitmiştim okula.

0|1
    0|0
    • tek başına mı?

• Yok bir de erkek kuzenim var yaşıtım onla aynı okula yazılmıştık beraber gitmiştik annem,teyzem, kuzenim ve ben.

• Ben unutmak istesemde annemler unutmaz andımızı okumak için parmak kaldırmıştım:-D

0|1
    0|0
  • hatırlamıyorum ama sanmam ağlamamışımdır

0|1
    0|0
  • İtiraf ediyorum ağladım hatta ilk bir hafta gitmedim okula annem iyice alıştırdı cici öğretmenler şirin arkadaşlar kuşlar börtü böcek derken okullu olduk sınıfları doldurduk yani

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hatırlıyorum. sanki her gün yemek yemek su içmek tuvalete gitmek gibi alışılagelmiş birşey, yıllardır her gün gidiyormuşcasına gittim. hiç tınlamamıştım.

0|1
    0|0
  • hatırlamıyorum ama uslu biriyimdir ağlamadığıma eminim.

0|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum ama kesin ağlamışımdır.

0|1
    0|0
  • çok hayal meyal hatırlıyorum...ben nereye düştüm bu gerçekmi diye bir düşünceye kapılmıştım...

0|1
    0|0
  • ben ağlaımıştım 1 hafta boyunca :d

0|1
    0|0
  • ben okulda kızları gördüm o bura tam bana göre dedim baba gidebilirsin :D

0|1
    0|0
  • ilk okul günümde ilk oturduğum kızla bugün evliyiz.Aşk tesadüfleri sever .s

0|1
    0|0
  • en ufak birşey bile hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • ilkokul üzerine lise lise üzerine üni okuyunca geçiyor eskiler be usta gelen her yenilik eskisini unutturuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;