Denizde şekil sukul hareketleri nasıl yapıyorsunuz arkadaşlar?

Arkadaslar yüzme biliyorum tabi ki ama bir türlü dalamiyorum ve en çok merak ettiğim şey suyun altında gülüp konuşuyorlar falan şu kaçmıyor bunun sırrı ne?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• dalma kısmını becerememen garip, ağırlığını üst vucuduna aktarıp başını suya daldırman gerekiyo, bunun içinde önce ayaklarını hızlıca çırpıp vücudunu sudan biraz yukarı çıkararak deneyebilirsin. Nefesinin tamamını verip öyle denersen daha kolay olur ama tabiki çok kısa süre kalabilirsin. Öyle başlayıp öğrenince nefesini tutarakta yaparsın. Denizde zorlanırsan havuzda dene daha kolay. Suyun altında su yutmama muhabbetide ağzının içine ve burnuna sürekli hava vermekle alakalı, tüm nefesini değil az az verirsen ağzına burnuna su girmeden konuşup gülebilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Basınç dengesini koruyarak fizik bilgin biraz zayif herhalde vucut basıncı su basıncından fazladır ve bunu konrtol altında tutarsan suya hükmedebilirsin

0|0
    0|0
    • Yok canim öyle mi? Ben de dengeyi nasıl sagladigimizi sormuştum çok ukala üye.

• Estağfurullah ukala falan ben sadece bilimsel bir açıklama getirdim dengeyi kurmak tecrübeyle ve vücudu yönetmekle alakali

• Meslek sırrı söylemeyiz -_-
    Söylemeyin sakın merak etsin dursun -_-

0|0
    0|0
  • Gülerken de, konuşurken de ağızdan hava çıkışı olduğu için böyle bir durumda su kaçması söz konusu değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;