Yaklaşımlar karşılıklı mı olmalı yoksa erkek biraz daha mı hareketli olmalı?

Tartışıp geri barıştık aradan 2 ay geçmişti. Ama aklıma takılan ben yazıyor ona cevap veriyor kendi benim gibi değil ben hareket ediyorum sonra hareketime karşılık veriyor. Mesela ben iyi geceler diyorsam sabah da ondan günaydın bekliyorum yani hem ben iyi geceler diyeceğim hem yine ben günaydın diyeceğim o cevap verecek sadece bana bunu istemiyorum. Karşılıklı ve içten bir iletişim istiyorum bugün ben arayıp sorduysam yarın da o sorsun. Sanki konuşmaya hevesi yokmuş gibi geliyor insan konuşmak istediğini merak edip birşey demez sormaz mı sürekli ben sor o cevapla nasıl muhabbettir bu. Ne düşünüyorsunuz bu durumda erkek daha mı hareketli olmalı daha mı çok sormalı yazmalı yoksa karşılıklı mı olmalı?

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Karşılıklı olmalı. Kaybetme korkusu olmadan işler yürümez. Bir taraf daha hareketli olursa. '' ayy beni seviyo bu nasıl olsa gitmez dur birazda onunla konusayım birazda bununla. '' durumları ortaya cıkablir. Aman aman.

0|1
    0|0
    • doğru noktaya parmak bastın sevdik ya bu yüzden kaybettik

• Bir süre ondan bir şeyler bekle. Zaten karşılığı yoksa seni kendinden soğutmayı başaracaktır. Kendine verdiğinden çok baskasına önem vermediğin zaman mutluluğu hissedersin. Zaten doğru kişi karşına çıkınca karşılık beklemeden sevmeyi hissedeceksindir muhtemelen :)

• böyle aşk olmaz ya herşey karşılıklı olmalı dert keder olmamalı mutluluk olmalı neyse teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• enteresan genelde kızlar erkeklerin konuşmamasından şikayetçi oluyordu. seni sevdiğinden emin misin peki , belki bir problemi vardır anlatamıyordur açıkça onunla konuştun mu bu durumu hiç

0|1
    0|0
    • nasılsın diyorum iyiyim diyor sohbet ediyor neyi olabilir bilmiyorum ki gece iyi geceler dedim sms hakkı yoktu cevap veremedi tamam ama sabah faceye giriyor bir günaydın demiyor ben daha nasıl buna bişey diyeyim arayacaktım bugün konuşacaktık aramadım arayacak heyecan bırakmadı

• belki de senin sevgine çok güveniyor nasıl olsa o arıyor nasıl olsa bırakamaz diye düşünüyor seni kaybetmeyeceğinden emin o yüzden bu kadar rahat davranıyordur

• SÖyleyeceği şeyler bahaneler olacaktır şurdaydım müsait değildim falan bilmiyorum yine de söylerim peki o görevimizi de yapalım bakalım

• tabiki herşey karşılıklıdır ama erkek biraz da olsa kızdan daha aktif olmalı ilişkide

0|1
    0|0
  • Yani kızında biraz çaba göstermesi gerekiyo ama

0|1
    0|0
    • iyi geceler diyorum mesela sms hakkı yok cevap yok tamam amenna ama sabah faceye giriyor ordan bari günaydın de bari değil mi yani. bugün konuşacaktık arayacaktım aramadım heyecan bırakmadı aramam için

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;