Sizi reddenlerden intikam aldınız mı?

Sizi birine açıldığınızda ondan intikam almayı hiç düşündünüz mü ve nasıl intikam alırdınız?

**Nasıl intikam aldığınız benim için önemli uygulayabilrim.

Güncellemeler:
Daha önce çok adilik yaptım ama haklıydım.

Mesala benle oynasip benim sınıfımda başla bi lavukla çıkarken bana şerefsiz falan dedi. Bende o gün beraber çektiğimiz bi fotoyu dedikoducu bi kıza göstermiştim bütün okul duydu zaten.

Ama bu başka cinsel bi amacım yoktu. Eskiden evet oldukça adi biriydim adam olayım birine bağlanayım seveyim dedim kızla haftalarca konuştuk. Nerdeyse kız bana çıkma teklifi edecekti gittim dershanede herkesin içinde teklif ettim reddetti. Ben buna adilik yaparım.

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• vazgeçilmez değilsin ilk önce bunu kabul et. Nasıl bir reddedişti seni rezil mi etti? Çok umutlar verip sonra dalga mı geçti ne yaptıda intikam almak istiyorsun ya? Sevseydin ona zarar vermek istemezdin diyorum. Kabullenirdin sadece.

1|0
    1|0
    • Kezbanlar yine savunmaya geçti.

• Güncellemeye bak.

• bunun adı kezbanlık olduysa kezbanım şekerim. İnsanların bu kadar kin dolu olmaları en ufak birşeyden intikam almak istemeleri bana gerçekten kötü geliyor. Kız haketmişse onu gerçekten üzdüyse duygularını incittiyse intikam yakın bir seçenek olabilir. Ama reddetti diye de olmaz.

• ben adi pisliğin tekiyim diyorsan en yakın arkadaşını baştan çıkart ona teklif et

0|0
    0|0
  • Aman ne takacağım sanki o kim ki peh. Der geçerim takılmam bu tür seylere.

0|1
    0|0
  • alacam ama zaman war daha seneye ocakta... çok pis planlarım war:):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bakışlarını üzerimde çok yakaladığım ve tecrübeli biri olarak bu bakışlarında dolu olduğunu bildiğim için açıldığım bir kızdan cevap bile alamadım. ama gün olurda bana ayar vermeye kalkarsa onu rezil edeceğim.

0|0
    0|0
  • kimseden alamadim

0|0
    0|0
  • seni reddetti diye yaptığın intikam değil adiliktir

0|0
    0|0
  • Reddetmek diyemem.sadece oynanan oyunlara karşı bir tepki vermiyorum eminim bu daha çok koyuyor karşı tarafa...

0|0
    0|0
  • illaki seni kabul edicek değil reddedebilir ne var bunda ?

0|0
    0|0
  • nasıl reddettiğine bağlı...

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim.Sadece en yakın arkadaşı ile çıktım.

0|0
    0|0
  • reddedilmeyi kabullenmek büyüklüktür.

0|0
    0|0
  • intikam almama gerek yok

belkide en büyük intikam bensizliktir onun için

0|0
    0|0
  • 365 günün en sert bakışını atarım zaten anlar ne kadar üzüldügümü.:-)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;