Başörtülü genç kızların dar giymesi hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Başörtülü genç kızların dar giymesi hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sizce bu doğrumu

0|0
1123

En İyi Kız Görüşü

• bu nasıl çelişki, çevre baskısı. düşündüklerim bu kadar

1|0
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• en büyük orspluk bunların yaptıkları bizim annemiz de onların annesi de baş örtüsü taktı ama bunların yüzünden başörtülü kızlar fantazi malzemesi haline geldi

2|0
    1|0
  • üst medine alt paris

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru, neden olmasın. Sen, içinden gelmediği sürece birisine başını kapat diye baskı uygularsan doğal olarak o da başka bir yerini açacaktır. Dar giymesi masum kalır. Kendi haline bıraksan normal bir insan gibi giyinecek iken, baskı yaptığında farklı bir yerden patlar.

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum nefret

Saçını kapatıyorsan kıçınıda kapat

2|1
    0|0
  • Çalıştıgım yerde çok var böyle hala anlam veremiyorum özellikle aşırı dar kot pantolon giymesinler artık :(

1|0
    0|0
  • Herkesin kendi hayatı bundan bize ne peki ? Yaptıkları hiç doğru bi şey değil, bu şekilde gerçek dinine düşkün hanımhanımcık kızlarda arada kanıyo onlara haksızlık oluyo tabide işte ne yapıcaksın :P

0|0
    1|0
  • buna bir deyim ile yanıt vereyim

" ALTI HAREM, ÜSTÜ ŞİŞHANE"

0|0
    0|0
  • Öyle insanlar görünce içim burkuluyor bakıyorum hem seksi ama öteyandan kapanmak zorunda kalmış. Ne hissedeceğimi şaşırıyorum :/

0|0
    0|0
  • üstü forma altını sorma tek düşüncem bu

0|0
    0|0
  • Kicina kadar acani yargilamiyorsam onunda yargilamam. Kimsenin de hakki yok. O da oyle inaniyor. Onun dogru olmadigini bilse bile yapmak zorunda degil. Ahlak degerleri sacma geliyor bana.

0|0
    0|0
  • herkes ıstedıgını gıymekte yada gıymemekte özgurdur en azından öyle olması gerekıyor

0|0
    0|0
  • Dişilerin eğitimi nekadar çok artarsa bunların azalımı gerçekleşecektir...

Doğru değil tabıkı ama tek doğru CAHİLLİK...

0|0
    0|0
  • ALTI KAVAL ÜSTÜ ŞİŞHANE

0|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum ben her giyime her tarza ve her düşünceye

0|0
    1|0
  • Aile baskılarından kurtuldulkarında genelde üstlerinde bişi kalmıyo...

0|0
    0|0
  • allah akıl fikir versin diyorum :D

1|0
    0|0
  • bence yanlış,vücut hatları belli olmaması gerek.

1|0
    0|0
  • üstü vayvaylı altı cavcavlı mı derler

0|0
    0|0
  • çok itici bence :) kaş yaparken göz çıkarmak diyorum ben bu olaya :)

0|0
    0|0
  • Evrim diyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben kesinlikle çok yanlış buluyorum kapalıysa bir kişi adabına göre kapanmalı öyle kapalılar görüyorumki daracık pantolonlar giyiyorlar ben açık olduğum halde rahatsız oluyorum giyemiyorum. Çok ayıplıyorum kesinlikle öyle insanları.

0|1
    0|0
  • beni bağlamaz banane isterse bir başını bağlasın başka bir şey giymesin

0|0
    0|0
  • Açık kızların bol giyinmesi hakkında ne düşünüyorsunuz diye konu açasom geldi.

Baskı istek ne bilim adı nedir bilemedim.Belkide hiç biri değildir kendi istediğidir.

0|0
    0|0
  • Bence kapanmaları bile doğru değil de seçim meselesi sonuçta.

1|0
    2|0
  • Beni ilgilendirmiyor diyorum :)

0|0
    0|0
  • Güzel bakmiyorum...

Basini kapatip baska yerlerini açanlar hele hiç haz etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyorlar.

0|0
    0|0
  • üst Allah Allah alt yallah yallah :D

0|0
    0|1
  • onlar işte hadislerde belirtilen ÖRTÜLÜ ÇIPLAKLARDIR... hadisi şerife bakarsan ümmetimde bir yerini örtüp bir yerini saöanlarla ilgili o ifadeyi kullanmıştır...

1|1
    0|0
    • Hangi hadis-i şerife bakmamız gerektiği konusunda da aydınlatır mısınız sayın hocam.

• kimseyi yargılamak ya da damgalamak bize düşmez ama değil mi? her koyun kendi bacağından asılır.

• genel bir konuşma sadece benim ki yargılamıyorum , tehlikeden bahsettim sadece bunlar önceden bize bildirilmiş ve gerçekleştiğini görüyoruz...

• resmen dinimizle dalga gecen tarz kadinlar. ne demisler üstü minare alti kerhanee

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;