Üşengeçim,erteliyorum.

Günaydın güzel ülkemin güzel insanları;

Herşeyi erteliyorum.Alışveriş yapmam gerekiyor.Defter,kitap,kalem almam gerekiyor üşeniyorum.Kulaklığım bozuldu 1 ay öyle kulaklıksız dolşatım yine de gidip almadım.Kaşımı aldıracağım kuaföre igtmeye üşeniyorum.Hergün erteliyorum neyse bugün geçti yarın yarın geçti öbür gün.Neo lacak bu halim.

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• gel bebiş kahvalatı yapalım sonra hepsini gezdiririm sana tek tek :)

1|0
    0|0
    • tamam bebiş gezdir valla yoksa benim bu işleri tek başıma yapacağım yok palto alacsğım yakışıp yakışmadığını söylersin.Hem fikir vermiş olursun.

• hazırlandım kalk kalk yatmak yok :)

• güzel.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Sorumluluk sahibi değilsin demek ki :)

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ki olabilir de olmayabilir de.

• Garfield Sendromu :))

1|0
    0|0
    • ben yıllardır garfield olmuşum da haberim yok:)

• Kalk, silkelen ve kendine dön...O kaşların hali ne öyle :))

0|0
    0|0
    • evet.Artık aldırmak gerekiyor.

• Kendi iyiliğin için, bir süre daha gitmezsen..artık gerisini sen düşün...

• nolur gitmezsem ne zamandır gitmiyorum zaten bişeyo lmuyor.

• Buraya bunu sormayı ne zaman düşündünde bugün yazdın =D benim tek bildiğim şu bir bayan üşengeç olmaz olmamalı

0|0
    0|0
    • Ben de senni gbi düşününyorum.Bayan dediğin üşengeç olmamalı.Sonuçta evleneceksin bütün evin işi sana bakacak.Çocuk olacaksa bir de ona bakacaksın.Tüm bunları yaparken kendini ihmal etmeyeceksin E tabi çalışan bayan olacağız.Bilmiyorum.Benim gibi tembel bayanlar ne yapar.

• Yapamayacak bişi yok kuzu istemekle başlar herşey istemiyorsun demekki

Ya dünyada bir adım atabilmek için yürüyebilmek için duyabilmek konuşabilmek koşabilmek vs vs

Bunları yapmak için canından vazgeçebilecek o kadar çok insan varki yani engelliler

Sen sana bahşedilen gücü tembellik yaparak harcıyorsun

Çayım demli olsun hanımefendi

• Evet. im strong,I'm legend,İ'm like a ramboniye:) dı dı dı dı dı dı ıdı dı dı dıııııııııııı.All the tigersssss...

• depresyonda mısın

0|0
    0|0
    • değilm mutlu mesud bahtiyarım çok şükür.

• senın gıbı ınsanlar ıcın ınternet alısverısı denen bısey var oralarda takıl bence.

0|0
    0|0
    • evet öyle yapıyorum zateenn.

• nasıl ezberledin?

• o da bende kalsın

• hahahaha aynen ben iskelet olcaz biz evde :D

0|0
    0|0
    • yoo hergün de dışarı çıkıyorum yani.Ben böyle bir iş için dışarı çıkmayı sevmiyorum.Mesela yürüyüş yapıyorum geri dönüyorum.Sağa sola uğramıyorum.Alınacak bi sürü şey var.Kıyafet almam lazım.Defter kitap falan filan.

• Başlangıçta kendimi recep tayyip erdoğan gibi sandımlan.

O neydi öyle.

0|0
    0|0
    • :) aa ertelerim ama komik kızımdır.

• sen de onların bi cinsiymişsin seni de istemem.

• O zaman ben elimi delmeye devam.

Kızlar Ne Diyor 3

• tamam bende üsengecim ama konu alısveris ve kuaför olursa gece yarısıda olsa kalkar giderim :)))

1|0
    0|0
  • Evde kalıcan kuzum:))...şaka bir yana,bu kadar miskinlik iyi değil.Seni etkileyen bi'şey mi var,veya engelleyn ne?İnternette falan. çok mu takılıyorsun?

0|0
    0|0
    • Evlenmeyi düşünmüyorum zaten.İstemiyorum da.Kimseye alıcı gözüyle de bakmıyorum.Evet biliyorum iyi değil.Ah şu şey üstümden atabilsem ne güzel olur.İnternette de çok takılmıyorum.Yani takılıyorum zmanın nasıl geçtiğini anlamıyorum.

• Tiroit hormonlarında mı sorun var acaba?Veya canını sıkan şeyler mi var?

• canımı sıkan birşey de yok.Gayet mutluyum,mes'udum bahtiyarım ama işte iş bunlara gleince erteliyorum.Ben alşveriş yapmayı hiç sevmem.Kızlar deli gibi alışveriş manyağı.Nasıl saatlerce geziyorlar anlamıyorum.Giden zamana yorulduğuna değmez.O yüzden sevmiyorum alışverişi.

• Üsengec degil, tembelsin desek mi? :-)

0|0
    0|0
    • yooo değilim.Dersaneme gidiyorum okuluma gididyorum.Hıı sadececsınav zamanı derslere çalışıyorumo kadar.Odamı topluyorum çamaşırlarımı yıkıyorum.Hergün banyo yaparım.Bi sürü şey yaparım ama alışverişi sevmiyorum.

• Hmm, ne diyeyim, yeni bir arkadas edinmen gerek sanirim.

• belki de.

Yükleniyor... ;