Suyun üstünde durmayı başaramıyorum.

Yüzme konusunda pek başarılı bir değilim... Bir derinlik korkusu almışım.. Yüzsem bile hiç durmamalıyım... Suyun üstünde durmayı başaramıyorum... Dalıp çıkıyorum... ama gel gelelim suyun üstüne taş gibi batıyorum...

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• kendini serbest bırak ama gercekten kasmadan bende daha bu sene ögrendim

0|1
    0|0
    • İyimiş... Tebrik ederim.. Suyun üstünde durdum mu boğazı bile geçerim... Ama yok olmadı.. Kısmetse bu sene inş...

• Kasma, bırak kendini. Taş gibi hissedersen taş gibi batarsın yeminnen.

0|1
    0|0
    • suyun içinde gayet rahatım çok üskütücü olmadığı sürece... Dalıp çıkarım... Bir su üstünde durmayı başaramadım... Bu yüzden alay konusu bile oldum. + Hoş birini bu yüzden kaçırdım... O açıldı ben kaldım... :((

• biri tutmadığı sürece bende sırt üstü duramıyorum , öğrenemedim de lanet olasıcayı :)

0|0
    0|0
    • Sormaa... Su üstünde dikine duramıyorum. kursa gittim... Yok... Dalıp çıkıyorum... Ama su üstünde taş gibiyim... Son çare hipnoz kaldı...

• Sırt üstü kollar bacaklar açılacak.Ölü taklidi yap.Yüzün ve üzerin suyun üstünde kalıyor.Panikle alakalı.

0|0
    0|0
    • bir süre işe yarıyor sonra çupp :))

• Bir süreden sonra yaramaması imkansız.Hareket edersen batarsın.

• Sırt üstü bir süre durabilirim.. Ama dikine 1 dk kısa sürüyor... Çokta üstüne gitmedim. Zaten şuralar denizle pek alamak yok işim dağ bayır tepe... :))

• Kollarını ve bacaklarını geniş aç. Serbest bırak. Gerçi batarken insanda çabalama sinyali oluştuğundan öğrenmeliydin ama...

0|0
    0|0
    • Olmuyor... Dalıyorum ama su üstünde yok ne yapsam olmadı...

• En son hipnoza gitmeyi karar verdim... Bakalım oda çare olabilecek mi? Artı ence bu bir eksiklik sayılır mı?

• Hipnoz mantıklı gelmdi. Kendi iradenle yapmalısın

• Serbest bırak kendini süzül kuğu gibi.

0|1
    0|0
    • Bıraksamda bir süre sonra batıyorum... en son 8 m. daldım çıktım... Yüzme kursuna bile gittim. en son çarem hipnoz kaldı... :)

Erkekler Ne Diyor 3

• İCİNDE BULUNDUGUN DURUM KORKU KORKUYU YENİP KENDİNİ SUYA TAMAMEN BIRAKMALISIN VE SANA TAVSİYEDE BULMAK İSTERİM SIRT USTU DURMAYI DENE O SEKİLDE DAHA CABUK YENERSİN KORKUYU

0|1
    0|0
  • insanın özkütlesi suyunkinden az olduğu için. çırpınmadığın ve su yutmadığın sürece. suya batman fizik kurallarına aykırıdır :)

1|0
    0|0
  • fazla derin olmayan yerde yapmaya çalış.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;