Konuşmak istemiyor benle, ne yapmalıyım?

1aydır konuştugum biri var biz tanışma aşamsındaydık. onun ailesyle ilgili sıkıntıları vardı çalışması için baskı kuruyolardı. 2 hafta oldu biz buluşmayalı bende bunu ona sert bir dille söyledim arkdaşlrının yanına gidiyodu benmle buluşmaktan kaçtıgını söyledm oda parasının olmadıgını arkdşlrının yanına giderknde parsız gittiğini söyledi ve bana sabret demiştm bana bu kdrı söylettin sonunda dedi şimdi konuşmuyoruz artık konuşmak istemiyo kızgın kırgın ve sinirli bana ben ne yapmalıyım :(

Güncellemeler:
barıştık teşekkür ederim hepinize :)

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• bir buluşma ayarla, para harcamak zorunda değilsiniz. para harcamayacağınız bir yer oturun, gezin.

ondan özür dile, onu özlediğin için böyle davrandığını söyle. bir şeyler paylaşacaksanız bunun sadece para olmadığını, parasız kalırsa onu sevmeyeceğinden korkmasının yersiz olduğunu onu çok sevebileceğini söyle. ikimiz için bir fırsat verelim mi de.

0|0
    0|0
    • düşündüm aslında buluşma ayarlamayı ama nasıl olucagını bilmiyorum nasıl diyecegimi . mesaj da kaç sefer özr diledm durumun bu kdr olableceğini tahmin etmedm dedim affet beni dedm ya cok şey söyledim ama cok katı kaldı yumuşamadı hiç :(

• sen yapacağını yapmışsın. o zaman bırak bir süre hiç bir şey yapma. bir süre sonra o sana dönecektir. dönünce yaparsın.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• mahçup olmuş herif. Parasızlıktan bir kızı nereye götürebilirsin ? Kız mı ödesin parasını. O da bunu yüzüne vurduğunu düşünürekten kırılmış.. Durumunu bildiğini bildiğin halde öyle çıkıştıysan adam da haklı..

0|0
    0|0
    • yüzüne vurmadım pek aslında maddiyat benm için önemli değildi ..

• o öyle mahçup olmuştur işte. Ayrıca paranın önemli olup olmadığını o bilemez. Bir kızı dışarı çıkarttığında cebinde paran olması lazım. Birde sevgiliyseniz sürekli dışarı çıktığınızı düşün ee buda belli bir miktar para demek.. Cİddi bir ilişki yada çok zor bir durum olmadığı sürece bir kıza para ödettirilmez.

• ben seni özlüyorum de. paranın bir önemi yok felan de

0|0
    0|0
    • tsk ederim.. cokta ısrarcı olmak istemiyorum sıkılmasın diye ama dün gece oldu bu olay ben bugun 1 tane mesaj attım ona da cevap vermedi

Kızlar Ne Diyor 2

• parası olmayan adamın sevgilisi de olmasın ya! bırak. bende bitane bu modellerden tanıdım; yemin ederim utandırmim diye herbku ben ödedim; ben üstlendim. boşvere boşvere ne hale geldik. bak durum senden para istemeye, sana hesabı yıkmaya gelirse muhattab olma.

0|0
    0|1
    • Ne alaka şimdi. Yüzsüzlükle parasızlığı karıştırma. Eğer dikkatli okursan parası olmadığı için kızla görüşemiyor ve küsmelerinin sebebide bu. Her parasız adam yüzsüz olacak diye bişey yok. Parasız adam sevemez mi ?

• başta bizde böyleydik; sonra bende para var diye diye sonu yukarıda yazdığıma döndü. bende onu anlattım. ayrıca evet; parası olmayan adam, adamım diye dolaşmicak.

• öyle birşey olmadı ve bana para asla ödetmedi ...

• Öfkeyle kalkan zararla oturur. seni özledim ne zaman görüşcez gibi kelimelerle gitseydin keşke. erkekler pohpohlanmayı sever dikeni değil. mesaj at veya konuşmaya ikna et ve deki özledim işte dayanamadım sabrım taştı ama sende durumu bana anlatabilirdin arkadaşlarını bile senden kıskanacak kadar çok sevdim de.

0|0
    0|1
    • birazda ben kız arkdaşlrımın gazına geldim yok oyalıyo seni başta nasıldı şimdi nasıll buluşmuyo dediler benmde aklım karıştı . evet oda pohpohlnmayı seviyoo . bi de sinrli sinrlendiği zamn ben hiç mesaj atmıyorum oda atmıyo atarsm kalbini kırarım diyo 5 6 saat geçiyo kendi mesaj atıyo özr diliyo bende kırdm diye şu an hem sinirli hem kırgın .

• inşaallah yoluna girer herşeyy ben kaybetmemek için peşinden cok giderm inşş boşa cıkmaz .

• inş canım

Yükleniyor... ;