Sorum Galatasaray'ın şanlı taraftarına!

Galatasaray ın ligteki en güçlü rakibi kimdir ? Bi Galatasaray taraftarı olarak benim gönlümden D şıkkı geçiyor ;)

• Fenerbahçe
    A seç
  • Beşiktaş
    B seç
  • Trabzon
    C seç
  • Kasımpaşa :D
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
anlamakta güçlük çekenler için tekrar söylüyorum ; SORUM , GALATASARAYIN ŞANLI TARAFTARINA !

0|0
99

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır hayır hiç biri değil ''Akhisar Belediye'':):)

1|3
    1|0
  • Galatasaray yenince bi taraflarınıza battı sanırım. Yok Kasımpaşa yok 1461 falan. Siz neyin derdindesiniz lan.

Sokacağımız kadar soktuk her takıma. Yurt dışında Türkiye denilince akla gelen ilk üç şey arasında Galatasaray geliyor. Ah benim beyni eksik halkım.

1|1
    0|1
    • Saçma sapan puan kayıpları yaşamasaydık ligin 2. yarısını prestij için oynayacaktık. :D Yine de rakibimiz yok.Çünkü biz bu lige fazlayız.Yazdığın şıklara gelince arasında en güçlü takım Kasımpaşa :D

• :D ahah peki tamam. bizimle kimse başa çıkamaz ;) GALATASARAY ;) iyi geceler =)

• Sağol sanada iyi geceler ultrAdişi aslancım. :D

• kasımpaşa demiş herkes :D

0|0
    0|0
    • diğer seçenekleri artık takımdan saymayınca işte n'apalım :P :D

• fenerbahce besıktas en guclu rakıplerımız

0|0
    0|0
    • ben bi rekabet görmüyorum artık , özellikle beşiktaşa karşı =) her seferinde yeniyoruz kardeşim sıkıntı yok ;)

• ciddi bi şey sormadım zaten kardeşim , ufak bi gönderme ;) anlayana ;)

• rakip yok inanki

0|0
    0|0
  • kasımpaşa tabiki

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe .

0|0
    1|0
  • Beşiktaş .

0|1
    2|6

Erkekler Ne Diyor 9

• Herkez haddini bilecek,Galatasarayın önünde diz çökecek

4|4
    0|1
  • eskişehirspor gelıyor alttan bız sampıyon olamayız ama ılk 4 gırırerız

2|4
    1|0
    • inşallah kardeşim , şampiyon da olsun ben isterim açıkçası. anadolu takımı diye adlandırdığımız takımlar da şampiyon olacak ki , Türk futbolu bi yere gelecek ;)

• eskişehir en kaliteli kadroya sahip anadolu takımı, çok iyi topçular var. ama önümüzdeki sezon için yani seneye şu Alper Potuk oyuncunuzu bize verirseniz çok mutlu olurum... sizdede harika, ama bizde melo kadar faydalı olacağına eminim. size 2 oyuncu + para verelim. :)

• aslında yok ama hadi kasımpaşayı seçelim :D

1|3
    0|1
  • bundan sonra derbi dediğin gs kasımpaşa arasında olacak bizi en çok zorlayan takım :D

1|3
    0|0
  • Ondan sonra efenim neden bize küfrediyorlar

0|0
    1|3
  • galatasaray rakip bile olamaz ama En Büyük Fenerbahçe tabii ki. Bakmayın bir kaç kere Feneri yendiğine. Karabük bile yendi yani ;)

1|0
    4|3
  • Çıldırmayın lan gsliler 1461 trabzona yenilen takımsınız sizin rakibiniz 1461 trabzondur:D

0|1
    4|4
  • Gsnin rakibi 1461 olur ancak..

0|1
    4|4
    • diğer seçeneklerdense o da olur bence sakıncası yok ;)

• İlk kurulan takım olduğundan dolayı beşikaş demek geliyor içimden.

0|0
    0|0
    • =) teşekkürler paylaştığın için ama ciddi sormuyorum kardeşim , öylesine takılıyorum ;)

Yükleniyor... ;