Sehirler arasi yuruyebilir miyim?

Bu ara kendimi asmaya karar verdim ve degisime evet dedim.

Bunlardan birisi de yürümek. En fazla 3 saat hızlı tempoda yuruyebilen biriyim ve neden sehirler arasi yurumeyim farkli bir deneyim olur dedim.

Onden önce ilceler arasi yürüme yapacağım.

Bunu deneyim edinmisleriniz var mi? Nasildi?

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• yürüyebilirsin neden yürüyemeyesin ki. eskiden insanlar ülkeleri yürüyerek geçiyorlardı sonuçta. ama yanına çadır ve yiyecek almayı unutma. hazırlıklı çık yola

0|0
    0|0
    • Günübirlik yürüyeceğim 😅

• bir günde yürüyebileceğine emin misin? yoruluyor ve yavaşlıyor insan sürekli o tempoda devam edemiyorsun?

• Yururum bence:)

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir şeyi denemeye kalkma bayan olarak can güvenliğin tehlikeye girer.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Böyle birseyi gercekten dusunuyorsan ilk olarak Ordu-Giresun arasi olsun sehir merkezleri arasi 40km :) hatta Ordu gülyalı ile Giresun piraziz 5 km yurursun yani :))

0|0
    0|0
  • Ben burada neden kendini asmayı düşündüğünü anlamadım :/
    Hayat güzel yürü koş eğlen de asmak neden intihar? :S

0|0
    0|0
  • İlçeler arası yurursun.
    Nerede yasiyorsun

0|0
    0|0
  • gel beraber yürüyelim 3 saat yetmez ama bir 12 13 saatimizi alıyor ayrıca bol miktarda da yemek ve su getirmemiz gerek yanımızda söyliyim : DD

0|0
    0|0
  • Bacaklarını boyun ve temponu düşün ben bir bayanı göze alarak diyorum en fazla 8 km yürürsün saatte 3 saatte en fazla 2 ilçe geçersin ya :)

0|0
    0|0
    • Yeter bana☺

• Kamyoncular filan beni tirstiriyor sadece😅

• Otoyolda ne işin var aklına müjde ar filmleri gelmesin :D

• Şaka yapıyorsun bence en. yakın şehir arası yürüme mesafesi 2 gün den fazla sürebilir bende severim hızlı yürürüm ama. olmaz yani hele. tek malesef

0|0
    0|0
  • Tenhada kıstırırlar demedi deme

0|0
    0|0
  • Evet düzenli olarak hergün şehirler arası yürüyerek yolculuk yapıyorum. Var mı sorusu olan?

0|0
    0|0
  • Mugla- fethiye arasi deneyimim var arac bozuldu 40 derece sicakta yürümustuk her gördugumuz tekelden buz gibi bira. Yalniz arkadaslara tavsiyem corap giysinler benim terlik ile ayagimin tabani bütünlesmisti 😁

0|0
    0|0
  • Birlikten nereye yürüyecek son :))

0|0
    0|0
  • dikkat et yolda başına bir iş gelmesin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor... ;