Beşiktaş 3 Fenerbahçe 2... neler söyliceksiniz?

Beşiktaş olimpiyatta Hem Feneri hemde Hakemi yendi... görüşleriniz nelerdir beyler bayanlar?

• Beşiktaş parçalar
    A seç
  • Fener kartallara yenik düştü
    B seç
  • Yorum yapmak istemiyorum
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|1
712

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 11

• abi bizim meireles ne işe yarıyor ben anlamadım ya cidden komik bir adam aldıgı topu yana veriyor izliyor öylece :D bence macın adamı rodolfoydu çok iyi defans yaptı

0|0
    0|0
    • evet rholdolfo en iyi transferimiz bence mario gomezle birlikte.. meireles yaşlandı artık kardeşim

• Sonuçtan memnunum...

0|0
    0|0
  • Tansiyonu teposu yüksek maçtı nedense bizim fenerbahçe maçları galatasaray maçlarından daha zevkli ve çekişmeli geçiyor

0|1
    0|0
  • beşiktaş da ancak fenere bileniyor.. gs bunları sürekli pişirip eline veriyor zorlarına gitmez ama

1|1
    0|2
  • Beşiktaşın 1 golü ofsayt. Ersan gülüm kırmızısını es geçti. Volkan topu dışarı çıkmadı çizgi ile teması var.
    Not:gençlerbirliği

0|0
    0|1
    • naninin kırmızısınıda söylemek istermisin? ve çıkan topun gol olduğu pozisyonu?

• Soran arkadaşın futbol kurallarından haberi yok. topun çıkmış sayılması için tamamının çizgiyi geçmesi gerektiğini bilmiyor. Önce onu öğret dostum.

• @msg812 Evet FBnin golu doğru karar. Yan hakem çok kötüydü. Bu ara izlediğim hakemler çok kötü kararlar veriyor.

• iyi olan kazandı fazla söze gerek yok😁

0|0
    0|0
  • fenere koyan her takım hoştur güzeldir. bravo kartala. cimbomum kartala koyana kadar eğlensinler biraz

0|0
    0|0
  • Ulan bukadar yüzsüz olmayın mk. Hakem olmasaydı **** alırdı beşiktaş

1|0
    0|0
    • had, i ordan. sen hangi maçı izledin? Beşiktaş 3-0 bitirecekti maçı. su iç iyi gelir ergen

• Ergenler seni sksin mk. Başınız sıkışınca hemen ergen diye işin işinden çıkmayın o kelime olmasa söyleyeceğiniz başka laf yok mk sitede. Ersanın 2 kırmızı verilmedi. Fenerin 2. Golünde topun tamamı çıkmadı. Hakeme teşekkür edecekleri yerde eleştiriyolar mk.

• l*n yürü git a. mcık seni. .. ergensin işte olum yalanmı? sen futbol falan takip etme.. anladığın ettiğin yok.. git su kayağı, masa tenisi, buz hokeyi falan izle.. veya git kumda oyna a. mk. işinize gelmeyince hemen ağlarsınız zaten.. futbolu bilen adamlarla konuşmak isterim. seni kaale almam ben

• S*kecem yapacağınız işi yaw https://i.ytimg.com/vi/olKtJIbgtw8/hqdefault.jpg

0|0
    0|1
  • fenerbahceye uzlduk mu hayııııırrr :) bu sende cimbom sampıyon :)

0|0
    0|0
  • Nasil yendi l*n hakemi biraz futbo bilsen o topun cilmadigini bilirsin. Ersani mactan atmadi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...