Genç 18-19 yaş için bisiklet önerirmisiniz lütfen?

18 im ama 19 olucam sizce nasıl bir bisiklet alıyım? Gençleri için uygun olsun lütfen? bütçe 500-600 arası? lütfen sevdiğiniz marka ve bisikletlerin link+isimlerini yazın. Ayretiyen önerilerinizi bana ata bilirsiniz özelden veya soruya mesaj şeklinde sevinirim.+ en iyi önerileri verenleri E. İ. G seçiceğim

• Salcano.(Lütfen En Sağlam Bulduğunuz Bisiklet Markasını Seçin!)
    A seç
  • Bianchi.(Lütfen En Sağlam Bulduğunuz Bisiklet Markasını Seçin!)
    B seç
  • Kron.(Lütfen En Sağlam Bulduğunuz Bisiklet Markasını Seçin!)
    C seç
  • Sedona.(Lütfen En Sağlam Bulduğunuz Bisiklet Markasını Seçin!)
    D seç
  • Amoeba.(Lütfen En Sağlam Bulduğunuz Bisiklet Markasını Seçin!)
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
devam...
devam

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim ne bisikleti alacağını yazmamışsın.
    *Yol bisikleti (Yarış)
    *Dağ bisikleti (Arazi)
    *Karma bisiklet (Hibrit)
    *Şehir bisikleti
    Her bisikletin iyi markası vardır. Birinde iyi olan diğerinde kötüdür. Öncelikle ne tür bisiklet alacağını belirtmen lazımdı.

0|2
    0|0
    • şehirde ve engebe olmayan yerlerde ve hızlı gide biliceğim bir bisiklet ama günlük kullanıma da uygun sanırım amörtisör sadece önde olsa falz a biel olur şehir için.

• Bu arada bilgin varsa mesaj atıyım sen bana biraz inceliklerini söyle

• Şehir bisikletlerini önermiyorum. Kullanımı kolay oluyor fakat istediğini alamıyorsun. Gençsin hız seversin ve tatmin etmez. Şehirler arası yolculuk yapmam diyorsan yol bisikleti önermem.(Yol bisikletiyle rahat 50-100 km/h hızla gidersin. Tabii dayanabilirsen). Engebe olmayan yerlerde demişsin. O zaman dağ (arazi) bisikletine gerek yok. Senin tercihin her şeyden birazcık olan karma bisiklet olmalı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Salcano.

0|1
    0|0
    • Neden salcano? özellikleri felan ne biraz açıklarsan kuru kuru salcano olmamış olur.

• Bianchi bu marka kullandım memnun kaldım

0|1
    0|0
    • kaç paraya ? kaç yıl kullandın? kaç kez Bianchi garanti kapsmaına tamire götürdün?

• Faiyatı kaç tam olarak acaba? biliyorum ama fiyatıda tuzlu baya :P ondan fiyat istiyorum

• Alış veriş merkezleri bazen indirim yapıyor kampanyada 300 tl kadar iniyor

Erkekler Ne Diyor 2

• castello süper bisiklet...
    fabrikası kapandı...
    seçeneklerden Bianchi diyorum...

0|1
    0|0
    • Bianchi düşünüyorum bende ama benim istedğim model varmıdır ya karma ön amörtisör out lock kapamalı + 24 vites olucak tekerlek ınch ise 28 ınch ve oturak boyu varya pedaldan koluk başına kadar orasıda 47 cm ve 50cm arası olmalı boyum 1.84 90kg yim. kadroyu alümunyum alıcağım. sence bu özelliklerde bir bianchi ne kadardır?

• da bana baya pahalı gelir Reis benim istedğim 700tl olucak :( assınd a ucuz değil çünkü pahalı bisikletler çalınma riski çok oluyor %90 ülkemizde :(

• Birde onu nereye koyucam :) bende pc den pahalı bisiklet :) güvenlik sorunuda var hiç bişeyni alamazsa firenleri felan sökerler :)

• En İyisini Al

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;