Bir kadının karizmasını en çok hangisi bozar?

Bir kadının karizmasını en çok hangisi bozar?

• Dip boyası gelmiş saçlar
    A seç
  • Ojesi çıkmış tırnaklar
    B seç
  • Ter kokmak
    C seç
  • Topuklu ayakkabıyla düzgün yürüyememek
    D seç
  • Ortalık yerde makyaj tazelemek
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
2045

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• Deli gibi aşık olmak bozar karizmasını hemde denyonun birine... başka birşey bozmaz

4|1
    0|0
  • Ter kokması anketinizde c şikkini seçtim

Ayrıca özel gunlerde çelbisesinden kırmızı lekenın gorunmesi

Agzının kokması,

Yenmiş tırnaklar,

Yaglı saçlar

Ayakkabı,çanta aksesur olgusunun oluşmaması

Çorabının kaçması

Kısa bırıyle çıkması vs vs.

Çogalabılır.5*

0|0
    0|0
  • Olmayan şey dağılmaz ki(?) Benim bildiğim kadında karizma yoktur, zerafet vardır.. Soruyu ona göre değiştirirsek;

Kaçmış çorap diyebilirdim -ki ta ki bunun yırtık kot gibi moda oldugunu görene kadar. Ama ağdasız mini etek giymek en fecisidir. Yok sadece şıklardan birisini seçmek gerekirse; "Ojesi çıkmış tırnaklar" diyebilirim...

0|0
    1|0
  • C dedim

0|0
    0|0
  • bu yazdıkların ne ki bazılarının bıyığı çıkıyor hacım:)

1|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı bence ama ter kokması karizmayı çizdirmez..aksine terli terli onları öpmek hatta afedersiniz yalamak çok hoş geliyor bana...ciddiyim..

0|0
    2|0
  • kadınlarda karizma oluyo muydu ya :s

0|1
    1|0
    • alımlı çalımlı hatun diyolar ya, işte kadında karizmanın karşılığıymış.. :)

• Bıyıklarının terlemesi ..artık ne anlama çekerseniz bu sözü :D

1|0
    0|0
  • Hamarat olmak, düzgün yemek yapmak.

0|0
    0|0
  • ter kokusu çok itici olur

0|0
    0|0
  • bence c ve d

0|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabıyla düzgün yürüyememek o en dehşet görüntü ama o ter kokusu varyaaa ondan rezil bir durum olamaz :D

0|0
    0|0
  • Ter :S Sadece karizma bozsa iyiydi

0|0
    0|0
  • yalan söylemesi

0|0
    0|0
  • d diyorum acayip komik oluyolar

0|0
    0|0
  • a b d e şıklarının hepsini de begenmedim..olmamış..c belki olabilir ama işte o da bu olmamışlar şıkların yanında anca

0|0
    0|0
  • Tabiki Kokması... Bir Kız Kokarsa Eğer O Birdaha Hep Güzel Koksada İşe Yaramaz Tatlım :)

0|0
    0|0
  • Dekolte giyinmiş olması ya da kahkaha atarak gülmesi kâfi...

1|1
    0|0
  • Şıklardan C diyorum. B seksi geliyor bana.

Bonus olarakta link :(

0|0
    0|0
  • B ve D kafa kafaya gidiyor..

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 20

• Dip boyası gelmiş saçlarını boyatmak için kuaföre topuklusuyla giderken topuklunun topuğunu kırıp, topuklusunun topuğu kırıldığı için ağlayıp o sırada makyajının akması o makyajı ulu orta herkesin önünde ojesi çıkmış tırnaklarıyla terleye terleye tazelemeye çalışması karizmasını bozar.

1|0
    0|0
  • -Dip boyası gelen: Bunu kasıtlı boyamıyorum diyerek söyleyen olursa gık çıkmaz.

-Ojesi çıkan: Bunu yakınları farkeden uzaktan yoldan geçen farketmez. Ama farkedilirse kötü.

-Ter kokmak. Yakından ve ağırsa uzaktan da gittiği yere ter kokusunu bırakıyorsa kaostur.

-Topuklu ile yürüyemeyen.Bunu yakını veya uzağındaki göreceği için dha göze çarpar.Dizleri kırarak yürümeler felan..Hoş değil.

-Makyaj tazeleyen: Bu tartışılır. Bazen çekici bile görünebilir.Tek bir kırmız ruj sürerek.

A ve D hariç diğerleri kötü.

0|0
    0|0
  • ter kokmak çok fena kesinlikle. rexona sagolsun yıllardır öyle bir sıkıntım yok

0|0
    0|0
  • hepsi çok kötü bunların ya

0|0
    0|0
  • b ve c diyorum ama sanmayın ki a ve d nin aşağı kalır yanı var laşksdşlasd e o kadar da kötü değil tabi böyle uzun uzadıysa makyaj yapıyosa hoş değil ama bazen benim de aynayı çkarıp baktığm olmuştur otobüste yalan yok :D

0|0
    0|0
    • O değilde kızın biri masada telefonunu unutmuş aldım bir kaç tur gezdim bahçede, kızı buldum teselam ettim, çay içerken kokan elimi fark ettim.Bu nasıl oluyor onu açıkla.

• bir bayan topuklularla yürüyemiyosa gitsin biyerden atsın kendini çünkü karizma yerlerde sürünüyooo:)

0|0
    0|0
  • Ojesi çıkmış tırnaklar

0|0
    0|0
  • iğrenç bi koku herşeyi bitirir

0|0
    0|0
  • topuğun ızgaraya girmesi

1|0
    0|0
  • F şıkkı koysaydın hepsi diye.

Hepsi.

0|1
    0|0
  • E hariç hepsi

0|0
    0|0
  • Kadın için degl de herkes için geçerli ter kokmak tabi ki..

0|0
    0|0
  • Ter kokusu ve kötü konuşmalar..

0|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabıyla düzgün yürüyememek

0|0
    0|0
  • C mi D mi diye cok dusundum.cok zor karar verdim D :(

0|0
    0|0
  • A dan Dye kadar katılıyorum

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı ile havalı havalı yürürken düşmesi

0|0
    0|0
  • Kadının karizması olmaz ki :DD

0|0
    0|0
  • Dip boyası gelmiş saçlar

0|0
    0|0
  • verdiğin şıklara göre cevap vereceğim .

karizmasına önem veren kadınlar dip boyasının gelmesini beklemez dip boyası gelip ortalık yerde dolaşanlarında pek umrunda olduğunu düşünmüyorum

ojesi çıkmış tırnaklar gerçekten o kadının çok bakımsız olduğunu gösterir 1 haftadır bir oje tırnaktan çıkmaz mı ki kendi kenidne çıkıyor ? ayrıca 1 hafta kadar kalan ojeler tırnaklarda mantar yapar bakımlı birisi bunu bu kadar durdurmaz.

afedersin ama eğer bir kadın çok salak değilse bir defa evin içinde yürümeyi dener yürüyemiyorsa giymez hala yürüyemediği halde yürümey çalışıyorsa aklından şüphe ederim.

ortalık yerde makyaj temizlemeyi normal karşılıyorum acele işi vardır bazen çok yoğun olabiliyoruz lavabo ortamı bulmak çok zor yani ortalık yerde makyaj temizlemek kötü bir şey olmasa gerek.

gelelim c şıkkına bir insanın 'teri kokmaz' o zaman niye terleyince kokarız ? temiz değilsindirr terleyince vücudunda ki gözneklerin kapalı olmasından dolayı kötü koku çıkar.

vücudun temiz değldir yani özür dilerim ama kıllısndır kokarsın.bu tüm insanlari çin gçeerli. heele bir de ter kokusunun üstüne parfüm sıkmaya çalışıan bazı bayanlarımız var onlara diyecek lafım yok :(

karizmasına dikkat eden bayanlar zaten bu şıkları yapmaz bunları yapanlar kendi bakımını ve dışardakileri çok önemsemeyen bakımsız insanlardır.

ben 'C' şıkkı dedim. belki insan ojenin çıkmasndan dip boyasndan topukluyla yürüyememesinden utanmaz ama kim pis ter kokusunu sever ki ? bence bundan herkes utanır diye c dedim.

1|0
    0|0
    • İşte bu kadar uğraşan insanlara aşık olunur.

• kadınlarda karizma yoktur ? sadece karizmasına dikkat etmeyen kadınlar şıklardaki cevpları yaparlar. bu zamanda ki erkeklerin karizması da çok belli rahat ol sen .

• çok iyi anlatmışsın helal olsun

Yükleniyor...