Yağ Nasıl Yakılır? En Hızlı Yağ Yakma Teknikleri Nelerdir?

Yağları nasıl en hızlı şekilde yakabilirim, yağı en hızlı yakan besinler nelerdir?
6 2
Bibilen

Uzm. Dyt. Zehra Bora Ne Diyor?

Uzm. Dyt. Zehra Bora
Diyetisyen, Sporcu Beslenmesi
  • Yağ Nasıl Yakılır? En Hızlı Yağ Yakma Teknikleri Nelerdir?

    https://www.youtube.com/embed/oTKuci0_LTM

    Açıkçası hiçbir besin tek başına yağ yakmaz. Tılsımlı besinler tabii ki var; yoğurt, ödem atıcı olarak ananas; omega 3 kaynağı olarak da balığı beslenmenize dahil etmelisiniz. Yağ yakmak için;

    • Bitki çayı içmelisiniz.
    • Günde 2-3 litre su içmeye çalışın.
    • Fiziksel aktiviteyi de günde ne kadar yaparsanız, beslenmenizi desteklemiş olursunuz.
    • Eğer herhangi bir rahatsızlığınız yoksa sabah aç karnına kardiyo yapıp, öğleden sonra da fitness antrenmanlarıyla beslenmenizi desteklersiniz.

    Bu sayede yağ yakımını çok güzel sağlayabilirsiniz.

En İyi Erkek Görüşleri

  • besin olarakgünde 3 ana öğün 3 de ara öğün yap ara öğünlerde kaliteli yağ al fındık fıstk badem ama az fazla değil kilonu boyunu metabolik durumunu hareketliliğini bilmedğim için miktar söylüyemem ana öğünlerdede ekmek yememeye bak yiceksende tam buğday ekmeği yemek oalrak da kabonhidratlı yemekler yeme ye ama az karbonhşdrat pilav makarna vb. protein ve sebzeye yönel tavuk et kuru fasulye nohut bu tarz meyveleri de yiyebilrsin ara öğünlerde tabi diğer yiyecekleride yiyecen haftada birde ödül günü yap sabahları uyanınca su iç aç karınına 20 dk yürü haftada 3 4 kere

  • 14 gunde 84 kilodan 67 ye dusen biri olarak diyorum ki. Hayatindan tatliyi tamamen cikar. Sonrasinda goreceksin canin istemeyecek hatta tadi kotu gelecek. Ayrica karbonhidrat iceren herseyi. Sadece esmer tam bugday ekmegi ye. Amerikan saglik dairesinin arastirmalarina gore kilo vermek icin spor yapmak vucut hücrelerini tam anlamiyla mahvediyor yıkıyor. En iyisi diyet. Goreceksin kendiliğinden gidecek. Simdi hizli vermek kötü diyenler olacaktir. Daha hizli geri aldirir diyende olur. Hepsi yalan. Uzerinden 2 ay gecti ve 1 kilo bile almadim

    • Sadece şu dediklerini yapıp Nasıl verebilirsin ki o kadar kiloyu ben şok

    • 2 ay mi? 🤣 2 ay ne ki yillar sonra goruceksin. Bizzat yasamisligim var.

En İyi Kız Görüşleri

  • Günde en az 3 litre kadar su içmelisin, spora başlamadan 15-20 dk önce bir Türk kahvesi iç, metabolizmayı hızlandırır. Çok yağlı yiyeceklerden mümkün mertebe uzak durman gerek, sonra cardio ağırlıklı çalışman lazım, güzel sonuçlar alabilirsin böylelikle.
    Sana bir kaç tane de video önereyim...

    https://www.youtube.com/watch?v=MM_tQtO3QC8https://www.youtube.com/watch?v=fcN37TxBE_shttps://www.youtube.com/watch?v=2rzhohF5w3c
  • Benim de 3 kilo fazlam var yani aslında herkes zayıfsın dediği için 5 kilo aldım ama gözüm zayıf halime alıştığı için 3 ünü vermek istiyorum 😅 Ve spor yaparak aldım şimdi sporla veriyorum bu işin başı sabır ama inan almak daha zor

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

36 49
  • Çakmakla

  • cakmak ya da kibrit

  • Egzersiz

  • Pastalar, kekler, börekler çok yağ yakıyormuş diye duydum. :D

  • Spor ile

  • günlük aldığın kaloriden fazla harcayarak

  • sadece su içmek vücut bir süre sonra günde yaklaşık 700 gr yağ yakacaktır

  • Zerdeçal ve kafein her sabah düzenli bir kahvaltı sonrası bunları al ve üzerine 30 dakika veya 1 saatlik hit kardiyolar ile destekle günde en fazla iki öğün ye kiloyu verirsin basit işler

  • Sabah aç karnına kardiyo yap glisemik indexi düşük gıdalarla beslen

  • Oyle bı yıyecek yok saglıklı beslnemes sekerı kes spor yap

  • Yeşil çay ayrıca karanfil nane ve tarçın da iştahı keser dişlerini her yemekden önce fırçala iştağ keser.

  • Yürüyüş hareket

  • Türk kahvesi iç

    • Şekerlimi

    • Sade

    • Hadino zaman bşze afiyet olsun

  • En kolayı gün içinde bol bol hareket etmek. İnsanlar bol bol organik olmayan ürünleri tüketerek önce metabolizmayı bozuyor. Nedir bunlar, fast food tarzı ürünler, kızartma ve paketlenmiş katkılı ürünler, özellikle gazlı içecekler. Öncelikle bunlardan uzak durman lazım. İkincisi aldığın kalori kadar, bu kaloriyi yakacak hareketi sağlaman lazım. Örneğin, 1200 kalorilik bir yemekten sonra 10 km yürüyüş gibi. Sonrasında, ev işleri yap biraz, ev süpürmek, bulaşık çamaşır, gibi. Ve en zor karın ve bel bölgesindeki yağları eritmen zor. Bunun için bu bölgeye yönelik hareketleri yap. Yoga tavsiye ederim. En hızlı yakan besinler konusunda, her insanın metabolizması farklıdır. Onu kendin bulacaksın, örneğin ben yoğurt yediğim zaman faydası oluyor. Hım birde tuzu azaltmak gerek, çünkü tuz vücutta yağ tutuyor. Ekmek, pirinç pilavı, makarna yerine et, ballık, protein ağırlıklı beslen. Aslında insan vücudunun enerji kaynaklarında bir sıra vardır. Önce yağ, sonra şeker kullanımı gibi. Diyelimki; yemeğe oturdun, yağlı bir et yedin, güzel, arkasından da şekerli bir künefeyi yediysen. Yağ enerjiye dönüşürken öncelikli olarak, hareket etmediğin zaman, künefe, sağında solunda depolanacaktır. Eğer ki idrarla atılmıyorsa.

  • Spor yap hem kalıcı hem rahat edersin

  • Sabah aç karnına limonlu ılık su

  • Vücut yapısına göre değişiyor aslında

  • Günde üç öğün ye ama avcunun yarısını doldurmayacak kadar ye. Güven bana. Bir kaç ay içinde çok zayıflarsın

  • yağları hızlı yakan bir besin yoktur, var diyenler yalan söyler, yağı en iyi eritmenin yok etmenin şekli, sebze meyve ağırlıklı beslenmek, bol bol ılık su içmek, ve yürüyüş ya da spor yapmak egzersiz yapmaktır, bunların yanı sıra efor sarf etmek yani terlemek yağları yakar eritir.

  • Benimde tam sormak istedigim soru buydu ama yazilanlari yapiyorum bekledigimden cok yavas gerceklesiyor

  • Daha Fazla (65)