Bu erkekler hem namus derler. Hem de evlenmekten kaçar. Neden?

Bu erkekler hem namus derler. Hem de evlenmekten kaçar neden?

0|0
99

En İyi Kız Görüşü

• İşlerine geleni yapmayı sevdikleri için

2|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Her erkek evlenmekten kacmaz. Neden kacsın ki? sevgilideki amac nedir _? kafalar uyuyorsa zamanla birbirini iyice seviyorlarsa evlenmektir.Başka ne olabilir ki? Sevgilisin eee sonra? o kadar mı bitene kadar sevgilisin eee bitti sonra biri geldi yine sevgilisin o da bitti_? amaçsız bir ilişki boş alanda kendi kendine konuşmaya benzer

0|0
    0|0
  • çocuklar kuçuklukten itibaren anne ve baba sıfatları omuzlarına yuklenerek buyutulurler , kızlar buyuyecek evlenecek anne olacaktır , erkekler ise okuyacak meslek edinecek evlenecek ve önce evi geçindirecek ve fırsat bulursa baba olacaktır ,

gunumuzun ekonomik koşulları ve tv programları ele alındıgında çocuklar gerek erkek gerekse kız olsun çok olumsuz etkilenmekte evililige ve onun getirdigi sorumlulugu goze almaktan çekinmekte buda onları evilikten sogukmakta ,

böyle olunca artık evillik ister kız olsun , ister erkek olsun evliligi cazıp kılmamakta

0|0
    0|0
  • Evlenmek isteyen ile evlenmek istemeyen erkeği karıştırmadığın sürece sorun yaşamazsın .

0|0
    0|0
  • 1. kendilerine güvenemezler

2. maddi imkansızlık

3. birine bağlı olmak istemezler

4. evlendikten sonraki hamileliği yani çocuk bakımını düşünürler

5. güvenemezler

6. en önemliside imzayı attıktan sonra erkek yada kadında huylarının değişiminden korkarlar

0|0
    0|0
  • ben evlenmekten kaçmıyorum ama sıfır arabaya binmek var ikinci ele binmek var

0|0
    4|0
  • he kolaydı ya evlenmek dünya toz pembe ... ...

1|0
    0|0
  • Bazı şeylerden sonra dayanılacak gibi olmuyor kızlara... Bitmek bilmeyen istekler sürekli geliyor.

Kaçan erkek görmedim şimdiye kadar.

Kaçan taraf bayanlar değil mi genelde ?

0|0
    0|0
    • Yanılıyorsun.Ham namus derler.Her şeyi yapmak isterler iş evlenmeye gelince kaçan erkeklerdir.Sen sevdiği erkekle evlenmekten kaçan kaç kadın gördün.

• Ben soruya sadece evlenmekten kaçmak olarak baktım... Kaçan taraf için düşündüm..

• ne yani namus diyince ilk gordugumuzle evlenecek miyiz enayi gibi?

0|0
    0|0
  • :)) erkekler kaçmaz kızlar kaçırır bence :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ewlenecek kız war eğlenecek kız olduğu için onlara göre eğlenecek kızlardan bu durumdan kaçarlar çünkü onları gerçekten sewmiyorlardır..

0|0
    0|0
    • güzel yorum yalnız eksik azıcık :))) asıl olan mutluluk eğlendiği kızla mutluysa evlenirrr:)))

• Bu karakterlerı ıle ılgılı bır durum.

Bazı ınsanlar evlılık fıkrınden ürker..

Ben bile ürküyorum

0|1
    0|0
  • zora gelemezler...

1|0
    0|0
  • Bu gibi durumlarda bizim de hatalarımız oluyor.

Hiç kimse kadın ya da erkek durduk yere evlenmekten vazgeçmez.

0|0
    0|0
  • Rahatları kaçar o yuzden :)

0|0
    0|0
  • Tek bir kadına bağlı kalmak zorundadırlar o yüzdendir bence bazı erkekler herşeyin fazlasını istiyor:)

0|0
    0|0
  • Evlilige kendilerini hazir hissetmedikleri icin olmasi gerek:)

0|0
    0|0
  • Üf ya erkekler neden böyle yaa...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;