Wesley Sneijder imzayı attı. Bu durumla ilgili düşünceleriniz neler?

Wesley sneijder sarı kırmızı renklere bağlandı. Sizce iyi mi oldu kötü mü oldu? Onu nasıl buluyorsunuz?

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bir BJK'li olarak Butun GS'lilerden ozur dilerim...ortalarda baya alay ettim ilk zamanlar. Gelmez falan dedim "CinCon alsa alsa cayci Dursun'u alir" falan dedim. Fanatik gazetesinde yok alay edici yorumlar yazdim. O yuzden tekrar her GS'liden ve her Futbol severden tekrar ozur dilerim. Bravo ne ettiniz ettiniz aldiniz Adami...Insallah GS'ye ve TR'ye hayirli olur. Selametle :D

1|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok isabetli oldu. Bu arada bu hafta maçtayım sende geliyormusun gs aşığı bayan =)

1|1
    0|1
  • bu soruyu bide kız soruyor :D

0|0
    0|0
  • bence cok iyi oldu galatasaraya cok yararı olcak bir futbolcu zaten ismide dünya capında yaptıkları her sey ortada kimse yargılamasın bence.

0|1
    0|0
  • Hayırlı olsun

ama şu Wesley Sneijder sorularını yüzünden yeni yeni mod'lar görüyorum :/

0|1
    0|0
  • ya bu kaçıncı ya bu konuyla ilgili kaçıncı soru bu ya :D

0|1
    0|1
  • futbolcu evi naz evi

0|0
    0|0
  • vatana millete hayırlı uğurlu olsun

0|0
    0|0
  • türkiye bir yıldız star kazandı

kötü olabilirmi

süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Fifa 13 halen kadro güncellemesi yapmadı daha.. derdim o benim şu an :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tabiki iyi oldu.Şakamı bu iyimi oldu kötümü oldu? Herşeyden önce KAPAK oldu fenevlilere KAPAKKK...Alamazsınız,gelmez diyorlardı :D re re re ra ra ra Galatasaray Galatasaray Cim Bom Bom. oleeeeeeeeeeeeeee :)

0|5
    0|0
  • Yahu, bu yoruma açık bir soru mu? Elbette EŞSİZ bir transfer kimsenin olumsuz eleştiri yapmaya hakkı yok, olamaz :)))))) Zira bu kıkançlığın göstergesidir, inkar edenler de buna dahil :)

0|0
    0|0
  • Bence iyi oldu hosgeldi aslanimiz

0|0
    0|0
  • bazıalrına geçmiş olsun , aldık dediler havayı almışlar :D

0|4
    0|0
Yükleniyor... ;