En Sevdiğiniz Spor Dalları?

Futbol, tenis, basketbol, voleybol, hentbol, beyzbol, buz hokeyi, su topu, amerikan futbolu, badminton, bilardo, binicilik, boks, dağcılık, golf, kayak, kriket, Lakros, rafting, sörf, yelken... aklınıza gelip gelemiyecek her şeyi ekledim seç beğen al

0|0
610

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yıl kick boks, muaythai yaptım sonradan çok boş sacma bir spor geldi bıraktım sağlık problemlerimde oldu hem.

0|1
    0|0
    • Ne gibi sağlık problemleri oldu aydınlatır mısın sakıncalarını anlatarak bilmeyenler faydalansın

• Iki defa burnum kırıldi boş yere 2kez ameliyat oldum, omuzum cıkti, bileğim çatladi. Bu tarz olabilecek şeyler var ha çok buyuk bir şey yaşamadim en son bileğimin eklemi zedelenmişti doktor dedi oynak yer bir sure uzak dur o sıra gitmedim soğudum bıraktim. Büyük şeylerde oluyor risk her zaman var maçta çocugun birinin cenesinin kırıldigini 3 hafta sadece pipet ile corba icebildigini biliyorum ve türkiyede gelişmeyen gelecek olamayan spor dallari bunlar ancak amerika hollanda taylat gibi yerlerde gelecek var bana göre ne kadar iyi olursan ol elinden tutan olmassa bir yerden sonra anliyorsun anyayi konyayi mal gibi kendine eziyet ettigini. Onun yerine yüzme, atletizm basketbol, tenis tavsiyemdir.

• Teşekkürler bilgilendirme için :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• voleybol ve tenis <3

0|1
    0|0
  • Atlet nerede 😢

0|1
    0|0
  • Futbol, eskrim, okculuk

0|0
    0|0
  • tenis, basketbol, dağcılık :)

0|1
    0|0
  • basketbol, tenis en sevdiğim spor dalları

0|0
    0|0
    • İzleyici misin oynar mısın da aynı zamanda?

• basketbol tek başıma oynuyorum basket atış yapıyorum izleyiciyim aynı zamanda teniste bir kere oynadım ama izleyiciyim daha çok

• futbol ve basketbol başı çekiyor :D

0|0
    0|0
    • Futbol oynar mısın izlemeyi mi tercih ediyorsun

• Aynen öyle jentilmen futbolcular için de öncelikle öyle başkanlar gerekiyor ne yazık ki mevcut başkanlarımızı çok kaba bir üslupta

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor... ;