Fifa 2015'de West ham unitet takımını alıp oynasam her sezon kadroları koruyabilirmiyim?

Şimdi manajerlik modunda oynucam ama nedense lig bitince filan kadrolarda oyuncular gidiyor filan. Takım olduğu gibi kalmıyor. Nasıl ayarlarız onu ne yapabilrim?

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Galiba futbol ile ilgili bir şey söyledin, anlayabilmişmiyim? :D

0|1
    0|0
    • hele şükür bir görüş geldi helal olsun sana güzel kız :) evet futbol ile ilgili sordum bilmessinki ya abin filan varsa sorsana. Abin yoksa googleden beraber araştırak hadi bakalım :D

• Hımm napcaz?

• Benim tavsiyem;
      Yeni sözleşme yapıcaksın oyuncuyla ancak öyle olur. Ama yaşı büyüyen oyuncular futbolu bırakıcak ona çözüm yok.

😄🙊

En İyi Erkek Görüşü

• Tam olarak anlayamadım ama ligler bitince hiçbir futbol oyununda bildiğim kadarıyla oyuncuların kulüpleri güncellenmiyor. Yani, Fifa 15'de şu anda Persie, Nani, Podolski bile halen eski takımlarındalar. Bahsettiğin şey, ben sezonları geçtikçe oyuncular kalsın ise, eğer bu mümkün değil. Oyuncular gitmek isteyebilir, düşüşe geçip kadro kalitesini düşürebilir, futbolu bırakabilir veya sözleşmesi bitebilir. Bence bu oyunlarda işin en güzel yanı, altyapıdan oyuncu yetiştirip baştan kadro kurup, başarılar kazanmaktır.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 1

• Yeni sözleşme yapıcaksın oyuncuyla ancak öyle olur. Ama yaşı büyüyen oyuncular futbolu bırakıcak ona çözüm yok.

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;