KS'de aranızın bozuk olduğu-anlaşamadığınız kişiler var mı? Varsa buyurun paylaşalım.

Bu sitede aranızın bozuk olduğu-anlaşamadığınız kişiler var mı?Varsa buyurun paylaşalım.

0|0
97

En İyi Kız Görüşü

• İsim vermek istemiyorum ama özellikle bazı uyelerin sorularına cevap yazmak istemiyorum.Benim kavgam hiç bir zaman olmadı burada , tam tersi onların kavgaları oldu benimle.Laf sokmalar, dalga geçmeler vs.Şimdi sessizler.Nedenini bilmiyorum ama emin ol bir gün güçlü olduklarında yeniden saldıracaklar.Şimdi dinleniyorlar.Haklarında hayırlısı olsun.

1|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Var ama ne yapabiliriz? Herkesle anlaşmak mümkün müdür ki? Bazıları sanal dünyaya görmek istediklerini görmek için geliyorsa, reeldeki mutsuzluğunu başka türlü gideremiyor ve sonuçta iki kat rahatsız birisi oluyorsa, yapacak bir şey yok. Benim yazdıklarıma bakıp beni engelleyen 9 kişi var ki en ufak birebir sohbetimiz bile yok. Ne yapalım? Üzülelim mi? Kendimizi değersiz mi hissedelim? Herkes doğru bildiği paylaşımını yapsın, birileri sizi engellemiş birileri sevmemiş, bu sizin ne olduğunuz gerçeğini değiştirmiyor sonuçta. Herkes kendi kalitesini şu ya da bu şekilde gösteriyor, buna bu siteyi hiç ciddiye almadığını söyleyen kişiler de dahil. Doğru düzgün paylaşım yapanlara saygılar, soruya da 5 yıldız çünkü bu site hakkındaki bazı görüşlerimi sunmama aracı oldu

2|0
    0|0
  • Pişmantiye ! her ne yapıp beni engellediysen buna sebep olduysam. özür dilerim.. Engelini açtım..

2|1
    0|0
    • Malum bir konuda sana uyuz olmuştum, sonra hunharca engeli bastım. Ama hemen geçti, artık çikolata yiyebiliriz.

• oluyy yiyelim hangi konuda hatalıydım peki ? :)

• Cevizli alenen asılmaya başlayınca tipim değilsin rahat bırak beni dedim cephe aldı

1|0
    0|0
  • Kızın biri vardı adı şebek mi öyle tuhaf birşeyi iyice gıcık oldum kız laftan anlamıyo be kardeşim :D

1|0
    0|0
  • Çok var.Onlar hakkında düşündüğümü tahmin ederler.Kulakları çınlıyor :@

1|1
    0|0
  • Yokkkkkkkkkkkk

1|0
    0|0
  • Çok şükür haddimizi suyumuzu bilir gönül kırmaz gönül yaparız

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Var..

1|1
    0|0
  • Neredeyse tüm site sevmiyor beni... Hatta sevmek yanlış bir tanım 'hoşlanmıyor' veya 'itici olduğum kanaatindeler' desem daha doğru ya düşünceleri yanlış...

1|1
    0|0
  • Var...bir sürü..isimlerini vermek ayıp olur ama.

İstemeyen eksilesin beni ayrıca.

2|2
    0|1
  • hayır yok ne kimseyle tartıştığım nede sinir olduğum en azından şu anlık ama benden nefret edenler varmıdır bilemem

2|0
    0|0
  • sevmediğim tipler var

1|0
    0|0
  • Hayir oyle biri yok bende..ama belki bana gicik olanlar varsada bilmiom..

1|1
    0|0
  • bir ben var ki benim içimde

benden öte benden ziyade..

onunla anlaşamıyoruz

1|0
    0|0
  • attalos'un kısmetini kapatıomuşum.:(

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;